Oynamak Amacıyla Haberler

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Oynamak Amacıyla Haberler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 119 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Oynamak Amacıyla Haberler
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
31
Konum
İngiltere

İtibar:

İnternet üzerinden haberler oynamak amacıyla iki alternatifiniz vardır. Legal adreslere ya da illegal adreslere katılabilirsiniz. İllegal haber sitelerine olan rağbet çok daha çoktur. Hizmet veren adreslerden Spor oyun sitesi, Türkiye’de sık sık tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise para çekme ve adres değişikliği prosedürlerinden kaynaklanıyor. Oyuncuların belirti edilen para çekme alternatiflerinden çekim isteği verdikten sonra meseleler yaşamadıkları bilinmektedir. Ödemeleri yapan haber sitesi, giriş adresine dair meselelerde yaratmaz. Yenilenen giriş adresi üzerinden haberler oynatılıyor. Adres değişikliği ardındanda geçilen yeni adres, siteye engelsiz bir şekilde erişmenize yardımcı olan adrestir. Haftada en az 2 kere bu program baş göstermektedir. Tabi bu hadise hem site yöneticileri hem de siteye kayıtlı oyuncular hem de diğer bütün haber severler doğrultusundan alışılagelmiş bir durum halini almıştır. Tazelenen giriş linki ile siteye giriş olası duruma gelmiştir.

Kaçak haber sitesi bulunduğundan kaynaklı BTK’nın yaptırımlarına Spor de tabii tutulmaktadır. Siteye bugün itibariyle erişim yapamayan fazlası haber ve oyun severin aklındaki tek soru şu: giriş adresi değişti mi? Sorusunu ise oyuncuların genellikle sormadığı bilinmektedir. Bunun sebebi ise adres değiştikten sonra anında bilgilendirme yapılmasından kaynaklanıyor. Canlı oyun, oyun, sanal haber vb. Seçeneklerle oyun tadını yaşamaya devam edersiniz. Adresin değişmesinin ardındanda sisteme kayıtlı bulgularınız üzerinden sizlere ulaşılacaktır. Yenilenen adres ile alakalı anında bilgi sahibi olabilmek amacıyla etkileşim verilerinin doğru doldurulması gerekmektedir. Haber sitesine doğru olmayan bulgularla katılmak, hesaplarınızın kapatılmasına ve yeni adresi öğrenememenize sebep olacaktır. Bu tür olumsuz durumların önüne geçmek amacıyla sitemiz gibi itimat edilir kaynakları takip etmenizde yarar vardır. Spor haber ve canlı haber dışında canlı sporlar, oyun ve canlı oyun oyun alternatifleriyle de size kusursuz bir bölge sunmaktadır.
 
Üst Alt