OSB Ne Kadar?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan OSB Ne Kadar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 171 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı OSB Ne Kadar?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye

İtibar:

özellikle çatı inşalarından ya da kalıp işi gerektiren işlerden hemen önce araştırılmaktadır. Ancak araştırmalarda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle online satışların büyük bir bölümünde verilen rakamlarda nakliye ücretleri dahil değildir. 60 TL’den başlayan levhaların nakliye işlemleri için satıcı ile ek bir görüşme yapılması gerekecektir. Ancak çoklu alımlarda satıcılar zaten konu hakkında alıcılara bazı desteklerde bulunabilmektedir. gibi diğer popüler çatı malzemelerinde de aynı durumun geçerli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Sandviç Panel Ne Kadar?
Yalıtım özelliği sayesinde tercih edilen materyallerden olan sandviç panellerde döviz etkisi doğrudan kendini göstermektedir. Çünkü araştırmaları çoğunlukla dolar üzerinden rakamları temin edilmesi sonucunu getirmektedir. En ince olan panellerin metrekare fiyatları 20 dolardan başlamaktadır. Tabi rakamların hangi satıcıdan alındığı da önemlidir. Özellikle çoklu alımlar ve indirimler için tek bir yerle görüşme sağlanmaması önerilmektedir. bunun yerine alım öncesinde farklı satıcılardan rakam alınarak bir hesap yapılması daha uygundur.

Üst Alt