Orgazm Olmasına 6 Şekilde Yardımcı Olun

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Cinsel Sağlık kategorisinde aFa tarafından oluşturulan Orgazm Olmasına 6 Şekilde Yardımcı Olun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 164 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Cinsel Sağlık
Konu Başlığı Orgazm Olmasına 6 Şekilde Yardımcı Olun
Konbuyu başlatan aFa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aFa

aFa

Mustafa Kemal ATATÜRK
Administrator
CEO
Teknik Admin
Katılım
19 Eki 2019
Mesajlar
177
Tepkime puanı
122
Puanları
193
Konum
İstanbul

İtibar:

Erkekler orgazmları "vermez.” Kadınların orgazm olabileceği bağlamı yaratırlar. Bu önerilerle kadınların mutlu sona erişmesi mümkün.
1

İlişki sırasında orgazm olmasını beklemeyin. TV’de, filmlerde ve *****grafide kadınlar ilişki sırasında hep orgazm oluyor gibi görünürler. Bu, gerçekten çok hayaldir. Gerçek sekste, kadınların sadece dörtte bir kadarı ilişki sırasında sürekli orgazm olur. Giriş çıkış zevkli olabilir ama sadece az sayıda kadını orgazma ulaştırır. Kadınların dörtte üçü klitorisin doğrudan uyarılmasına gerek duyar. Klitoris, vajinanın dışında ve vajinal dudakların üst birleşme yerinin birkaç santim altında bulunan küçük doku yumrusudur. Hareketli uzun bir cinsel ilişki bile orgazm için yeterli klitoris uyarımını nadiren sağlar. Birçok kadın elle, dille veya vibratörlerle klitoris dokunuşlarına gerçekten ihtiyaç duyarlar. Özellikle şiddetli bir dokunuş istemezse klitorisini çok nazik biçimde okşayın. Klitoris, penisin başındaki gibi birçok dokunmaya duyarlı sinir içerir ama bunlar yaklaşık onda bir boyutunda bir organa sığdırılmıştır. Sonuç olarak hafif dokunuşlar bile kadınlara çok şiddetli gelir. Bunu konuşun. Doğrudan klitorise dokunulmasını sevmiyorsa klitorisin etrafını okşayın.
2

Ona baştan aşağı dokunun, sırf o yerlere değil. Kafa derisinden ayak tabanlarına kadar vücudun her santimi duyusal bir oyun alanıdır ama birçok erkek sadece birkaç köşeye odaklanır ve gerisini unutur. Onun her yerine dokunun. Baştan aşağı. Her santimine. Seksi, sonunda genital organları kapsayan tüm vücut masajı olarak düşünün. Tüm vücut masajı derin bir rahatlama sağlar, hem kadınların hem erkeklerin orgazm olmasına yardımcı olur. Ona baştan aşağı masaj yapın. (Banyo ve vücut ürünleri satan mağazalarda bulunan) masaj losyonlarını deneyin. Bazı genital olmayan noktalar şaşırtıcı biçimde erotik gelebilir. Örneğin: kafa derisi, kulaklar, yüz, boyun, ayaklar ve dizlerin arkaları.
3

Yavaşlayın. Uzayan duyusal ısınma zamanı kadınların orgazm olmasına yardım eder. Erkeklere kıyasla birçok kadın genital oyuna ısınmak için epeyce fazla zamana ihtiyaç duyar. *****da gördüğünüz oldubittiyi unutun. Sevişirken her şeyi yarı hızda yapın. Seks terapistleri, bacaklarının arasına geçmeden önce en az 30 dakika öpme, sarılma ve tüm vücudu duyusal okşama öneriyorlar.
4

Kayganlaştırıcı kullanın. Daha ıslak daha iyidir. Kayganlaştırıcı saniyeler içinde hem kadının hem de erkeğin genital organlarını erotik açıdan daha duyarlı hale getirir, böylece kadınların orgazm olmasına yardımcı olur. Ek olarak, menopoz sonrası vajina kuruluğu yaşayan kadınlarda kayganlaştırıcı olmadan seks rahatsız olabilir. En yaygın kullanılan kayganlaştırıcı tükürüktür. Islak ve bedavadır, her zaman mevcuttur ama tükürük çabuk kurur ve çok kaygan değildir. Bitkisel yağlar başka bir olasılık ama pis olabilir ve çarşafları lekeleyebilir. Ticari kayganlaştırıcıları deneyin. Güvenli, ucuz ve kaygandırlar. Kururlarsa birkaç damla suyla tazelenebilirler veya daha fazla sürülebilirler. Ama kayganlaştırıcıları kadının genital organlarına doğrudan sıkmayın. Bu, soğuk ve sarsıcı gelebilir. Bir kısmını elinize sıkın, ısıtmak için parmaklarınızla ovuşturun, sonra ona dokunun. Kayganlaştırıcılar eczanelerde, prezervatiflerin yanında bulunur.
5

Rutinlerden çıkın. Seksin otellerde daha tahrik edici olduğunu hiç fark ettiniz mi? Çünkü otelde seks rutin dışıdır. Biyokimyasal olarak, beyin kimyasalı (nörotransmiter) dopamin libidoya hükmeder. Dopamin arttıkça uyarılma ve orgazm olasılığı da artar. Dopamini ne artırır? Yenilik. O yüzden örneğin farklı bir şey deneyin, herhangi bir şey. Yeni bir mekanda, farklı bir biçimde, farklı bir zamanda veya farklı bir ambiyansta, mum ışığında, müzik ve seks oyuncaklarıyla sevişin. Öncesinde, birlikte banyo yapmayı ve duş almayı deneyin ya da kendinize profesyonel masajlar armağan edin.
6

Yatağa vibratör götürün. Yukarıdakilerin hepsini yapsanız bile bazı kadınlar hala orgazmda sorun yaşayacak ve sadece vibratörlerin sağlayabileceği şiddetli uyarıma ihtiyaç duyacaklardır. Bugün gelişmiş ülkelerde kadınların neredeyse üçte birinde vibratör vardır ama çok az çift bunları partner seksinin içine katar. Bazı erkekler "yerlerinden olacağından” korkarlar. Saçma. Elektrikli aletler marangozların yerine geçmez. Sadece işi daha verimli biçimde yaparlar. Vibratörler öpemez ve kucaklayamaz, kadınları güldüremez veya sevemez. Sadece tek bir şey yaparlar ve kadınların orgazm olabilmesi için o şeye ihtiyaç duyarlar. Vibratör kullanmaya davet ederken partnerinizi yakınınızda tutun. Unutmayın, ona orgazm vermiyorsunuz. Sevgi dolu bir ilişkide erkeğin işi rahat, gevşemiş, tahrik edici bir ortam yaratmaktır ki kadın kendini zirveye ulaşabilecek kadar serbest bıraksın.HemenSagLik..
 
Üst Alt