Organik Ürünler Güvenilir midir?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Organik Ürünler Güvenilir midir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 253 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Organik Ürünler Güvenilir midir?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

markette, sokakta, pazar yerlerinde ve pek çok alanda sıklıkla karşılaşılan ürünler arasında yer almaktadır. Pek çok insanın tereddüt ettiği ancak üzerinde organik yazan ürünlerin gerçekten organik olup olmadığı ise merak konusu olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra organik ürünün ne olduğu ve ne şekilde tüketiciye ulaştırıldığı ise bir başka soru olarak karşımıza çıkmaktadır.Organik ürünler son derece güvenilir şartlarda yetiştirilen ve ürünlerin organik olup olmadığını denetleyen kurum ve kuruluşlar ile organik ürün firmalarının kontrolünde satışa sunulan ürünlerdir. ürünlerin tüketiciye ulaşımını sağlarken denetiminden geçtiği kurum ve kuruluşların onayına ve ürünlerin organik olduğuna dair belgelere sahip olması gerekmektedir. Bu sebeplerden dolayı sizlere sunulmuş olan organik ürünlerin gerçekten organik olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz organik ürün sertifikasına sahip olan ürünlerin aksine pazarlarda ve küçük marketlerde organik olmayan ürünlerle de karşılaşmanız mümkündür. Bu sebeplerden dolayı bir ürünü alırken tercih edeceğiniz ürünün koşullarına, sertifikasının olup olmadığına emin olmanız gerekmektedir.
 
Üst Alt