Organik Kaşar

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Organik Kaşar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 180 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Organik Kaşar
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Günümüzde insanlar organik olan ürünlere yönelmiş durumdadır. Fakat herhangi bir marketten bu anlamda hizmet almak her daim mümkün olmamaktadır. Örneğin her yerde bulunamamaktadır. Bulunanlar ise genellikle fabrikada işlem görmüş olanlardan oluşmaktadır. Kars kaşarının herhangi bir işlem görmemiş halini elde etmek isteyenler için doğrudan yerinden alışveriş yapılması önerilmektedir. Doğrudan alışverişlerde online hizmetlerinden istifade edilmesi mümkünüdür. Online olarak alınan siparişler adrese teslim olacak şekilde gönderilmektedir.


Kars Kaşarı​

peynirlerinin ülke geneline gönderimlerine uzun zamandan bu yana devam edilmektedir. Gönderimler alınan taleplere göre de şekillenmektedir. Son zamanlarda gelen talepler peynire ek olarak Sarıkamış balını da içermektedir. Bu çerçevede gerek tek bir yerden gerekse farklı yerlerden bal satın almak mümkündür. Peynirlerde olduğu gibi ballarda da organik olanlara marketlerden ulaşmak mümkün değildir. Organik bal isteyenler adetini kendileri belirleyerek istedikleri veyahut satıcıda var olan miktar kadar olan kavanozu adreslerine alabilmektedir. Gönderimlerde paketlemeye dikkat edildiği için genel manada sorun yaşanmamaktadır.
 
Üst Alt