Online Psikolog Sitesi Tavsiyesi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Online Psikolog Sitesi Tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 163 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Online Psikolog Sitesi Tavsiyesi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Teknolojinin gelişmesinden önce yüz yüze yapılan birçok eylem, bugün teknolojinin geldiği son nokta sayesinde online ortamda yapılabilmektedir. Ders ve sınavlardan mahkumların duruşmaya katılmasına kadar pek çok eylem online olarak internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle şu an dünyanın sorunu haline gelen salgın hastalık sebebi ile işlemlerimizi ve eylemlerimizi sağlığımız için kısıtlamaya özen göstermekteyiz. hizmetleri de bu salgın ve karantina sürecinde insanlara destek olmayı amaçlayan bir sistemdir. Yüz yüze yapılan görüşmelerin online ortamda gerçekleştirilmesi hem kişilerin sağlığını hem de toplum sağlığını korumaktadır. almak, özellikle evde olduğumuz bu süreçte yaşanılan zorlukların atlatılması açısından kişilere büyük fayda sağlamaktadır. Online yapılan bu görüşmeler sayesinde bir nevi doktor hastanın ayağına gelmiş olmaktadır.

İnsanların kendini dış ortamdan soyutlamaya çalıştığı, temastan kaçınılan bu salgın dönemi pek çok insan için oldukça zor bir süreçtir. Sürekli evde olmak, eskisi gibi özgürce hareket edememek insanların psikolojik olarak etkilenmelerine sebebiyet vermektedir. merkezi bu etkilerin ortadan kaldırılması amacı ile hizmet vermekte, terapilerini online sistem üzerinden de vererek hasta sağlığını, aynı zamanda çalışanlarının sağlığını korumaktadır. Hayatın her alanında kullanılan internet imkanlarının psikolog hizmetleri için de kullanılabiliyor olması insanlar açısından son derece faydalıdır. Salgın sebebi ile dış ortamla bağ kurmak istemeyen danışanın hem vücut hem de psikolojik sağlığının korunabilmesi online yapılan terapiler sayesinde daha güvenli hale getirilmiştir. Dilediğiniz her yerde katılabileceğiniz bu online terapi seansları ve tedavi aşamaları süresince, salgın hastalıktan korunabilmek adına gerekli olan sosyal mesafe uygulamasını gerçekleştirmiş olacaksınız. Yüz yüze olmaktan hiçbir farkı bulunmayan bu online uygulama günümüz şartlarında çok sık tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.
 
Üst Alt