O Ses Türkiye Seyirci

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan O Ses Türkiye Seyirci başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 231 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı O Ses Türkiye Seyirci
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:


olabilmek açısından gerekli çaba gösterildikten sonra gösterilen bu emek karşılığı gidilebilecek adrenalini yüksek yarışma programlarından biridir. Bu heyecanı yerinde yaşamak normalde televizyonda izleyen biri açısından oldukça hoş bir deneyimdir. Böylesi bir deneyim, tadı damaklarda bırakmakta; yaşanan heyecanın tarifi son derece zor olmaktadır. Böylesi bir heyecan yaşamak için programa katılım biletlerini edinebilmek oldukça emek sarf etmeyi gerektirir ancak yarışmadaki heyecan yakından görüldüğünde bu emeklerin karşılığı fazlasıyla alınacaktır.

adına söylenebilecek oldukça çok sözün bulunabileceği ve seyircinin çok önemli bir yer teşkil ettiği mühim müzik ve ses yarışması programlarından biridir. Yayımlandığı zaman dilimlerinde almış olduğu ratinglerden de anlaşılacağı üzere programın popülaritesi hem ülkemizde hem de dünya üzerinde oldukça fazladır. Bu yarışmaya katılımcı olmak, bir yarışmacının yaşadıklarına yakından tanıklık edebilmek adına da son derece mühim bir durumdur. Ekrandan görülemeyen yarışmacı davranışları ve tepkileri, seyircinin neden orada bulunması gerektiğinin cevabını net bir şekilde vermektedir.
 
Üst Alt