Netflix Nasıl Kullanılmaktadır?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Netflix Nasıl Kullanılmaktadır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 205 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Netflix Nasıl Kullanılmaktadır?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:Netflix’te ve deneyimlemek adına ilk yapılması gereken üyelik işlemleridir. Öncelikle Netflix’in resmi web sitesine gidilmeli, kişinin karşısına çıkan kutucuğa e-mail adresinin girilerek “şimdi deneyin” seçeneğinin tıklanması gerekmektedir. Ardından abone olmak istenilen yayın planının seçilmesi ve kişinin kendisine uygun bir parola belirlemesi amacına geçilir. Sonrasında ödeme yönteminin belirlenmesi yapılır ve hesabı aktif hale gelir. keyfini çıkarmak adına Netflix’in, bilgisayar ve akıllı telefonların yanında Apple TV, Andoid TV, Google Chromecast ve Playstation ya da XBOX gibi platformlarda rahatlıkla kullanılması mümkündür.

Yapılması gereken tek şey, kullanılacak cihazın internet bağlantısı olduğundan emin olunduktan sonra uygulama marketinden Netflix’i indirmek ve açmaktır. Arayüz bakımından Netflix ve diğer cihazlar hemen hemen aynıdır. Dolaysıyla bilgisayardan televizyona geçildiğinde herhangi bir yabancılık çekilmeden Netflix platformunu kullanmaya devam edilebilmektedir. Netflix’in sunduğu Basic / Temel üyelik, Standart üyelik ya da Premium / Özel üyelik seçeneklerinden birini seçerek; çeşitli film, dizi, belgesel ve daha bir çok içerik arasında gezinilebilmektedir.
 
Üst Alt