Nakliyeci ve Müşteri'nin Buluştuğu Dijital Platform

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde is_for_you tarafından oluşturulan Nakliyeci ve Müşteri'nin Buluştuğu Dijital Platform başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 187 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Nakliyeci ve Müşteri'nin Buluştuğu Dijital Platform
Konbuyu başlatan is_for_you
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan is_for_you

is_for_you

Üye
Katılım
20 Eki 2020
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
40
Konum
ist

İtibar:

logotir.png


İnsanlar hayatlarının her alanında taşımacılık sektörüne ihtiyaç duyarlar. Yeni alınan bir eşyanın taşınması, yeni bir eve taşınma gibi sebeplerden dolayı nakliyecilerden yardım almaktadırlar. Yeni bir eşya aldığımızdan bunun özenle, dikkatle ve işinde profesyonel kişilerce taşınmasını isteriz. Aynı şekilde bir evden başka bir eve taşınırken eşyalarımızın güvenle taşınmasını istemekteyiz. Çünkü bunlar bizim için hem maddi hem de manevi öneme sahiptirler.

Günümüzde lojistik sektöründe yer alan evdeneve şirketler, hizmet odaklarını müşteri memnuniyetlerini maksimize etmek adına taşımadan nakliyeye doğru evrilmesi için çalışmalar sürdürmektedirler. Burada ki en temel nokta, taşınması gereken metanın A noktasından B noktasına iletilirken mümkün olduğu kadar az farklı araçtan ve bürokratik muameleden geçirilerek hem süreci hızlandırmak hem de maliyetleri azaltmaktır.

Dijital platformumuz sayesinde: Güvenilir firma seçeneklerini bulabilir, Eşyalarınızı güvenle taşıtabilir ve dilediğiniz ve size en uygun olan nakliyeciyi seçenekler arasından seçebilirsiniz. Sitede ki birbirinden farklı nakliyeci seçenekleri arasından size en yakın olanını ve taşıtacağınız ürünün boyu ve ebadına göre size yardım edebilecek olan nakliyeciyi bulabilir ve böylece daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz.

Ayrıca; Türkiye genelinde nakliye ağı oluşturuyoruz.

– % 8-9 oranında yakıt iskontosu

– Anlaşmalı sigorta iskontoları

– Anlaşmalı şubelerden lastik iskontosu

– Gelen taleplerin ilgili şubeye yönlendirilmesi

– Kapsamlı web sitesi ve sosyal medya sayfalarımızdan ilan ve reklam kolaylığı

– Aktif WhatsApp Grubu üyeliği…

Başlıca Avantajlardır

İlgilenen meslektaşlarımızın aşağıdaki mail adresine iletişim bilgilerini göndermeleri rica olunur.

nakliyeciplatformu2003@gmail.com

İnstagram sayfamız:

Web Adresimiz:
 
Üst Alt