Mutlaka Okunması Gereken Eserler

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Mutlaka Okunması Gereken Eserler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 190 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Mutlaka Okunması Gereken Eserler
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

hakkında yapılan listeler senelik olarak güncellenmektedir. Listelere kült olarak bilinen eserlerin neredeyse tamamı eklenmektedir. Nadir de olsa bu tür listelere popüler kültür kitapları da eklenmektedir. Fakat genel olarak klasikler ve döneminde kıymeti anlaşılmamış olan kitaplar demirbaş halini almıştır. Kitap önerisi isteyenler için bu tür listeler hem satış sitelerinde hem de forum sitelerinde hazır şekilde sunulmaktadır. Ancak listelerdeki eserlerin doğrudan okunması değil türlere göre ayırt edilmesi gerekmektedir. Diğer türlü her klasik her zevke hitap etmediğinden zevkli okumalar gerçekleşmeyecektir.


Kitap Tavsiye​

Günümüzde online olarak veren kişilere denk gelmek de mümkündür. Bu tür kişiler sosyal medya hesapları üzerinden kitaplar hakkında yorumlar da yapmaktadır. Gerek klasik eserler gerekse popüler kültürün parçası haline gelen hakkında yapılan yorumlar sayesinde herkes bir okuma listesine sahip olabilmektedir. Okuma listesindeki eserlerin temin edilmesinde ise pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Ancak online şekilde gerçekleştirilen alışverişler her zaman daha avantajlıdır.
 
Üst Alt