Muhasebe programı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde porsuk53 tarafından oluşturulan Muhasebe programı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 356 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Muhasebe programı
Konbuyu başlatan porsuk53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan porsuk53

porsuk53

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
133
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
28
Konum
Rize, Çayeli

İtibar:

Hesapcini; gücünü bulut teknolojisinden alan, küçük ve orta ölçekli işletmelerin tüm ön muhasebe süreçlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmesini sağlayan bir ön dır. 23 yıldır kurumsal iş yönetimi yazılımları alanda faaliyet gösteren Barkosoft Bilişim'in bünyesinde çalışan deneyimli mühendisler tarafından geliştirilmiştir. Hesapcini olarak ilk amacımız, KOBİ'lerin iş hayatını kolaylaştırmak ve onları da dijital dönüşümün bir parçası yapabilmektir.
Hesapcini, birbirinden farklı modüle sahip olması nedeni ile hemen her sektöre hitap etmeyi başarmaktadır. Üstelik bu modüllerde oldukça hızlı bir şekilde işlem yapmayı sağlayan "Hızlı İşlem Menüsü" ile işlem karmaşasına da gerek bulunmaktadır. Böylelikle kullanıcılarımız en yoğun olduğu anlarda bile dilediği işleme yapabilmektedir.

Hemen 14 gün ücretsiz denemek için ;

KOBİ'lere Bir Destek de Hesapcini'nden ;

 
Üst Alt