Modern Tıp ve Andız Otu

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Modern Tıp ve Andız Otu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 134 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Modern Tıp ve Andız Otu
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Modern tıbbın son yıllarda bazı konularda çaresiz kalması insanları alternatif tıbba yönelmesini sağlamıştır. Bu konuda Türkiye’nin önemli temsilcilerinden birisi Akhisar Lokman Hekim’dir.
Geçen sene taleplerin en fazla yönünde olduğunu belirtiyor. Bu konuda en çok tercih edilen ot ise tabii ki de andız otudur. Yapışkan andız otu tercihinin de kullanılabileceği belirtilmiştir. Bazı yörelerde adıyla geçen bu otun kansere iyi geldiği düşünülüyor.

Hasta olanların çok rahat bir şekilde kullanabildiği bu ot tam bir kanser ilacı. Bazı yerlerde ise kanser kovucu şeklinde de belirtiliyor. ise başarısı ile paralel konumda ilerliyor. Kullanan insanların çok memnun kaldığı bu ot son yıllarda popülaritesini her geçen gün arttırıyor. Bazı sitelerde geçen kanser otu yorumları da destekler nitelikte.

Peki andız otu nasıl yapılır? Hemen her yerde yetişebilen andız otunun üretimi çok kolaydır. Yaprakları çiçek açmaya başlaması demek toplanma zamanının geldiğini belirtir. Bu yapraklar bir süre güneş gören bir yerde kurutulur. Ardından kurutulan yapraklar çayı yapılarak kullanılır.
 
Üst Alt