Mobil Namaz Vakitleri Programı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Mobil Namaz Vakitleri Programı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 163 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Mobil Namaz Vakitleri Programı
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Namaz Vakitleri
Site Adresi
https://www.ezanvaktipro.com/
Açıldığı Tarih
21 Şub 2021
Sürekli bir telaş ve koşturma halinde olduğumuz gündelik yaşamda bize iş ve görevlerimizi hatırlatmaya yarayan pek çok uygulama bulunmaktadır. Genellikle akıllı telefonlar üzerinden hayatımıza dahil olan bu uygulamalar bize farklı görev bildirimleri gönderebilmekte ve işlerimizi takip etmeyi kolaylaştırmaktadır. Ezan Vakti Pro uygulaması akıllı cihazlarla uyumlu, son derece kullanışlı ve milyonlarca aktif kullanıcıya sahip bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde günlük işlerin arasında namaz vakitlerini kaçırmak ya da ezan sesini duyamamak gibi sorunlar çözüme kavuşmakta ve insanların işlerine daha rahat bir şekilde yoğunlaşabilmelerine imkân sağlamaktadır. Uygulama mağazasından kolayca yüklenebilen bu uygulama bildirim ve konum bilgileriniz eşliğinde çalışmaktadır.

Sık sık seyahat eden, yoğun çalışan ve gürültülü yerlerde çalışan kişilerin ibadetlerini kaçırmamaları konusunda büyük fayda sağlayan Ezan Vakti Pro uygulaması, namaz vakitleri ve ezan okuma sesi gibi farklı özellikleri ile kişisel olarak ayarlanabilmektedir. Bu uygulama sayesinde nerde olursanız olun bulunduğunuz yerin ezan saatlerini bilebilir ve buna göre hazırlık yapabilirsiniz. Namaz kaçırma derdine son veren bu uygulama pek çok insan tarafından tercih edilmekte ve önerilmektedir. Kullanışlı ve pratik oluşu sebebi ile her yaş grubunun kullanımına uygun olan bu uygulamayı akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından indirebilirsiniz. Ezan Vakti Pro uygulaması hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve uygulamayı incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt