Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde osman75 tarafından oluşturulan Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 148 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu
Konbuyu başlatan osman75
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman75

osman75

Üye
Katılım
5 May 2020
Mesajlar
49
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
33
Konum
adana

İtibar:

Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu Türkiye’de Metafizik denilince akla gelen ilk isimdir.

Ülkemizde bu işi hakkıyla yapan saygın insanların sayısının bir elin beş parmağını geçmediği göz önüne alındığında, son derece zor olmasının yanında deneyim ve tecrübe isteyen bir işi başarıyla gerçekleştiren bir alimdir Zeynel Eroğlu.

Babası Hüseyin Hoca Efendinin yanında küçük yaşlardan beri aldığı ilim ve bilgi ışığında çalışmalarına devam eden Medyum Zeynel Eroğlu’nun, özellikle Büyü ve konuları ile ilgili ileri derecede tecrübesi bulunmaktadır.

Yurtiçinden ve yurtdışından binlerce danışanı bulunan Zeynel Eroğlu, , ve Büyü Bozma çalışmaları ile birçok insanın takdirini kazanmıştır.

Yaptığı işe meslek değil, mesleğin ötesinde manevi bir amaç gözüyle bakan Zeynel Eroğlu, Yıldızname Bakımı ile danışanlarının birçok sorusuna da net ve güvenilir cevaplar vermektedir.

Kuşkusuz Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu’nun uzmanlık alanlarından biri her zaman Aşk Büyüsü olarak öne çıkıyor.

Deneyimli ve tecrübeli bir üstadın ilim hanesinde şekillenen bir Büyünün tutmaması için hiçbir sebebin olmadığı göz önüne alındığında, Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu’nun Aşk Büyüsü ve benzeri uygulamalar ile ilgili çalışmaları deneyim ve tecrübe ile harmanlandığı için yüz güldüren gelişmeler olarak kendini gösteriyor.

Aşk Büyüsü gibi işlemlerin tutma olasılığının büyüyü yapan uzmanın tecrübeleri ve bilgisi ile şekillendiğinin de önemini belirmek gerekli.

Her işlemin kişiye özel olarak hazırlanması gerektiğini belirten Medyum Zeynel Eroğlu, özellikle danışanlarının özel hayat gizliliğine önem verdiğini belirtmektedir.
 
Üst Alt