Mesleki Yeterlilik Belgesi Almak İçin Gerekli Şartlar

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Mesleki Yeterlilik Belgesi Almak İçin Gerekli Şartlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 398 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi Almak İçin Gerekli Şartlar
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
479
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
35
Konum
adana

İtibar:

Mesleki Yeterlilik Belgesi Almak İçin Gerekli Şartlar

son günlerde sık duyulmaya başlandı. Bunun sebebi artık birçok iş kolunda çalışmak için mesleki yeterlilik belge şartı geldi. Özellikle inşaat, sanayi, fabrika, üretim atölyesi gibi yüksek risk taşıyan işyerlerinde çalışanlar, çalıştıkları alanla ilgili yeterlilik belgesine sahip olması gerekir. Yeterlilik belgesi olmayan kişiyi iş yerinde çalıştıran iş yeri sahiplerine çalıştırdıkları her kişi için 500 lira idari para cezası kesilmeye başlandı. Uygulama ile birlikte birçok insan sahip olduğu meslekle ilgili yeterlilik belgesi almaya başladı.

sorusunu sizler için cevaplayalım. Çalışmakta olduğunuz iş koluyla ilgili yeterli bilgi ve deneyime sahip olduğunuzu, bu işi yapabildiğinizi gösteren resmi bir belgedir. Bu belgeyi almak için mutlaka mesleki eğitim veren bir yere müracaat edip, bu yerlerde verilen eğitimleri almanız, eğitim sonunda yapılan sınavda geçer puanı almanız gerekir. Eğitim sonrası sınavı kaybeden kursiyerlere 2 defa daha sınava girme hakkı verilir. 2 defa sınava girdiği halde başarılı olamayan bireyler yeniden eğitime alınır. Aytun belgelendirme firmasından alacağınız eğitimle, eğitim sonrası yapılan sınavı çok rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Şimdiye kadar binlerce insan yeterlilik belgesini Aytun belgelendirme firmasından aldı.

Aytun belgelendirme firmasına Artunbelgelendirme.com.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz. Web sitesinde neler mi var? Yeterlilik belgesi konusunda aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bu web sitesinde bulabilirsiniz. Yeterlilik belgesi nedir, kimlere verilir, nasıl alınır, almak için neler gerekir, istenen evraklar nelerdir, belgeyi almak için kursa ne kadar ödeme yapılır, sınav ücreti ne kadar, aldığımız yeterlilik belgesi her yerde geçiyor mu, süresi var mı? Gibi tüm soruların cevaplarını web sitesinde bulabilirsiniz.

Aytun belgelendirme firmasından; inşaat, tesisat, doğalgaz, makine, plastik, metal, ulaşım, harita sektöründe yetkilendirme belgesi alabilirsiniz. Eğitim programlarımız hakkında bilgi sahibi olup bu programlara dahil olmak için hemen bize ulaşın. Web sitemizde yer alan iletişim numaralarından bize ulaşabilir, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Mesleki yeterlilik belgesi arayan herkesi, bu siteye davet ediyoruz.
 
Üst Alt