Medyum

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde welovegoogle tarafından oluşturulan Medyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 169 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Medyum
Konbuyu başlatan welovegoogle
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan welovegoogle
Katılım
12 Eki 2020
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
26
Konum
İzmir

İtibar:

; fizik ötesi ile irtibata geçebildiğini iddia eden kişilere denir. Dünyanın hemen her bölgesinde, bu tür iddialarda bulunan kişiler vardır. Bunların gerçekten de söylediklerini yaptıkları mı ya da dolandırıcı mı oldukları yıllarca tartışılmıştır. Ancak bir gerçek vardır ki, ona kimse karşı çıkamaz. Medyum olduğunu ifade eden kişilerin önemli bir kısmının dolandırıcı olduğu, net bir şekilde bilinmektedir. Bu tür kişiler, insanların duygusal, ruhsal ve psikolojik sorunlarını çözeceklerini iddia eder ve onlardan yüklü miktarda para alırlar. Ancak daha sonra vaatlerini tutmaz ve genellikle ortadan kaybolurlar. İşte burada bahsedilenlere dolandırıcı medyum denir.

Gerçek Medyum
Günümüzde insanların azımsanmayacak kadarlık bir kısmı, sorunlarının çözümü için medyumlara gitmeyi tercih eder. Bu noktada tercih edilenlerin gerçek medyum olması son derece önemlidir. Ancak insanların seçim yaparken dikkatli olmaması, dolandırıcılara denk gelme olasılıklarını ciddi şekilde arttırır. Bu noktada dolandırıcı ile ayırt edilmelidir. Peki, bu işlem tam olarak nasıl yapılır?

En etkili medyum hocalar için öncelikle farklı internet sitelerinde bulunan yorumların detaylı bir şekilde incelenmesi son derece önemlidir. Bu yorumlarda yer alan ifadeler sayesinde ilgili kişi hakkında bir fikir meydana gelecektir. Daha önce o medyuma gidenlerin neler yaşadığı, verdikleri paranın hakkını alma durumları ve diğer detaylar mutlaka incelenmelidir. Ayrıca arada art niyetli yorumlar ve şikayetler olabileceği de dikkate alınmalıdır. Bütün bunlar sayesinde gerçek medyumlar rahatlıkla tespit edilebilir.

İnternet, herkese açık özel bir kanal olarak ifade edilebilir. Bu kanalın etkili kullanılması için doğru siteler bulunmalıdır. En tarafsız medyum yorumları, sizin ilgili konudaki ihtiyacınıza etkin olarak cevap verecektir. Böylece yaşamış olduğunuz sorun ya da sorunları rahatlıkla aşabilecek ve yaşam kalitenizi arttırabileceksiniz. Dolandırılma tehlikesine karşı gerçek ve güvenilir medyum arıyorsanız adresini ziyaret etmenizi öneririz.
 
Üst Alt