Medyum Ali Gürses

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde welovegoogle tarafından oluşturulan Medyum Ali Gürses başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 211 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Medyum Ali Gürses
Konbuyu başlatan welovegoogle
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan welovegoogle
Katılım
12 Eki 2020
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
26
Konum
İzmir

İtibar:

ile diğer bilinen medyum hocaları, insanların beklentilerini karşılama konusunda farklı hizmetler verir. Bahsedilen hizmetler ile insanların psikolojik ve ruhsal bakımdan ciddi bir rahatlama yaşadığı söylenebilir. Buna karşın bazı medyumların gerçek olmadığı ve sadece dolandırıcılık yapabilmek için medyum taklidi yaptığı da bilinen durumlar arasındadır. Bundan dolayı insanların seçim yaparken ciddi şekilde araştırma yapması son derece önemlidir. Buradan elde edilen veriler, doğru bir şekilde kullanılmalı ve sonucunda en uygun kişi tercih edilmelidir.

Dolandırıcılar, para akışının fazla olduğu alanları kendilerine av sahası olarak seçer. Medyumlara gelen kişilerin genel durumları ve sorunları dikkate alındığında, dolandırıcılar için son derece uygun olduğu söylenebilir. Dolandırıcı medyumlar, sadece insanların duymak istediklerini söyler, onlara olmayacak vaatlerde bulunur. Ufak bir ümit ışığı gören kişiler ise direkt bunların arkasından gider. Bunun sonucunda ise ortaya çıkan durum tam anlamı ile bir hayal kırıklığı olarak ifade edilebilir. Medyum veya bilinen farklı bir isme ilişkin açıklamalar değildir, buradaki ifadeler. Genel kurallar ve görüşler olarak belirtilmesi daha doğru olacaktır.

Medyum tavsiyeleri incelendiğinde insanların birçok defa dolandırıcılık olayı yaşadığı rahatlıkla görülecektir. Bu tür olaylar, ciddi güven kaybına neden olur. Dolandırılma, kandırılma ve benzer durumlara düşmemek için medyumlar hakkında doğru bilgilere sahip olunması çok önemlidir. İnternet sitelerinin alt bölümlerinde yer alan yorum bölümlerindeki ifadeler, bu noktada tam anlamıyla yol gösterici olabilir. Çünkü burada daha önce medyum hizmeti alan kişilerin görüşleri vardır. Bu görüşlerin tarafsız olması durumunda, dikkate alınması gerekir. Böylece daha önce zarar gören veya memnun olan birisinin deneyimine göre hareket etme fırsatı yakalanmış olunur. Medyum Ali Gürses için de benzer araştırmalar yapılabilir.

Konu hakkında daha detaylı bilgi için adresini ziyaret etmenizi öneririz.
 
Üst Alt