Marka ve Ürün Şikayet Platformu

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde grapseo tarafından oluşturulan Marka ve Ürün Şikayet Platformu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 177 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Marka ve Ürün Şikayet Platformu
Konbuyu başlatan grapseo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan grapseo

grapseo

Üye
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
29
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
33
Konum
Diyarbakır

İtibar:

Ürün satın alma durumlarında tüketiciler haklarını aramakta zorluk çekebiliyor. Satın alınan ürünün arızalı veya defolu gelmesi ile birlikte tüketiciler haklarını aramak için çeşitli kanallara başvuru da bulunmakta. Tüketici Hakem Heyeti bu konuda kendilerine destek olurken, gecikmeler ve benzeri durumlar tüketicileri sabırsız bir hale koyabiliyor. Bu kapsamda marka ve ürün şikayetleri üzerine tüketiciler çeşitli internet kaynaklarını da kullanarak çare arayabiliyor. platformlarından biri olan Gel Baba adlı web sitesi üzerinden 500’den fazla markanın yer aldığı bölüm üzerinden satın alınan ürüne ait marka ile ilgili şikayette bulunma fırsatı verilmekte.

Marka ve Ürün Şikayetleri

Satın alınan ürün ile ilgili olarak tüketicilerin şikayette bulunduğu bu platformlar gerçek kişiler tarafından sorun yaşayarak şikayette bulunmasını sağlıyor. Hatta bu durum birçok kişinin yeni ürün alırken, bu platformları inceleyerek ilgili marka hakkında bilgi sahibi olmasını da sağlamış bulunuyor. TV, çamaşır makinesi ve daha nice ürün ile ilgili olarak tüm şikayetlerin yer aldığı web sitesi üzerinden detaylara ulaşmak mümkün. adresi üzerinden tüm şikayetlere erişim sağlayabilir, eğer bir ürün ile ilgili şikayetiniz var ise konu açarak sorunu dile getirebilirsiniz.
 
Üst Alt