Manisa Fidancılık Hizmeti

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Manisa Fidancılık Hizmeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 178 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Manisa Fidancılık Hizmeti
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
475
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
35
Konum
adana

İtibar:

Site Adı
Manisa Fidancılık Hizmeti
Site Adresi
https://www.manisafidan.com/
Açıldığı Tarih
26 Ocak 2021
Manisa Fidancılık Hizmeti

Peyzaj ve fidancılık sektörüne 2007 yılında giriş yapan Manisa Fidan firması 14 yıllık süreçte harika işler başardı. Bugün insanların Zeytin Ağacı ve gibi fidan ihtiyaçlarınıza ekonomik ve hızlı çözümler üretmekteyiz. Firmamıza ulaşmak için Manisafidan.com bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

Orman mühendisi, inşaat mühendisi ve peyzaj mühendislerimizle Manisa bölge halkına 14 yıllık süreçte büyük katkılar sunduk. Belediyelere, resmi ve özel kuruluşlara ve sitelere peyzaj ve çevre düzenlemesi hizmeti sunduk. 2007 yılından bu yana Manisa, Saruhan ve Salihli belediyeleri ile çalıştık. Belediye dışında Kars Valiliği ile de özel çalışma içine girdik.

2007 yılından bu yana çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz bize referans olacak yerleri şu şekilde sıralayabiliriz: İpek Kağıt, Manisa Belediyesi, Saruhan Belediyesi, Salihli Belediyesi, DYO Matbaa Mürekkepleri, Manisa Org. San. Bölgesi, Tecom Kompresor, Deomoto Manisa Wolksvagen Bayii, Bozyaka Ayakkabı, Yeni Ufuk Sitesi, Manisa Konakları, Manisa Fen Lisesi, Akhisar Belediyesi, Ege Linyitleri, Kars Valiliği, Diyarbakır Çevre Orman Müdürlüğü, Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü, Ankara Çevre Orman Müdürlüğü, İzsu Aarıkız Arıtma Tesisleri, Saruhan Kaymakamlığı, Merkezefendi Hastanesi, Manisa Devlet Hastanesi

Manisa Fidan ve Peyzaj firması olarak üretimi her zaman arttırarak fidancılık sektörüne büyük katkılar sunduk. Bugün birçok sitenin çevre düzenlemesini biz yaptık. Manisa il merkezinde yer alan büromuza gelip çayımızı içerken projelerinizi hayata sokacağız. Küçük bir planlama ile işe başlayacağız. Yapılacak tüm çalışmalar önce kaba taslak planlanır. İşlemin maliyeti çıkartılır. İşlemin kaç gün süreceği, işlemde yapılacak işlemler sıralanır. Anlaşma dahilinde hemen işleme başlanır ve plan dahilinde çalışılır.

Manisa Fidan ve Peyzaj firması olarak uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz 1. Sınıftır. Uzman bir ekiple çalışmaktayız. Planlı ve programlı çalışan ekibimiz kısa sürede projelerinizin hayata geçmesi için çalışma başlatır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız kendisini her geçen gün yenilemekte ve geliştirmektedir. Çağın ihtiyaçlarına uygun hizmet veren ekibimiz sürekli kendini geliştirmektedir.

Manisa Peyzaj ve Fidancılık olarak 14 yıllık süreçte önemli başarılara imza attık. Fidancılık sektörüne büyük katkılar sunduk. Bu süreçte binlerce kurum ve kuruluşa hizmet verdik. Hizmetlerimizi sunarken kusursuz hizmet vermeyi ilke edindik. Güçlü ve sağlam bir ekip kurduk. İşlerimizi yaparken 1.sınıf malzeme kullanmaktayız. İşlerimizi planlı bir şekilde yapmaktayız. Ekibimize ulaşmak, bize projelerinizi anlatmak ve projelerinizi hayata geçirmek için hemen aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.


Adres: Akhisar Yolu üzeri Selimşahlar Kavşağı karşısı Manisa
Sabit Telefon: 0236 286 74 00
GSM: 0532 491 23 43
E-posta: info@manisafidan.com
Manisa Fidan Peyzaj Web site adresi: Manisafidan.com
 
Üst Alt