Liposuction Uygulaması Nasıl Yapılır?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Liposuction Uygulaması Nasıl Yapılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 182 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Liposuction Uygulaması Nasıl Yapılır?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Liposuction uygulamasının verimi, kişiye işlemin yapıldığı bölgeden emilen yağla ve yağ hücrelerinin miktarıyla alakalıdır. Bu işlem, zayıflamaktan ziyade vücuda şekil vermek için yapılmaktadır. Liposuction işlemleri, vakumlu bir pompaya entegre edilen kanüller vasıtasıyla uygulanır. Yağların, ince bir tüple negatif basıncın yardımıyla alınır. Kanüller minik minik kesiler yaparak yağ dokusunun içine konulur. Bu süreçten sonra vakum ile yağ dokuları dışarıya çekilir. konusunda bu işlem ilk sıralarda yer almaktadır. Bilindiği üzere gibi gelişmiş şehirlerde çok sık rağbet gören müdahalelerden biridir. alanında da fazlaca gelişmiş bir şehirdir. Aynı zamanda liposuction alanlarından biri olan için son yıllarda popülerleşmiş bir alandır.

için estetik cerrahi ya da lazer uygulamaları merkezlerinin bilgi vermeleri yasal değildir. Zaten hangi bölgelere ve kaç bölgeye işlem yapılacağı, yağ oranı gibi değişkenler fiyatı belirleyen faktörlerdir. Bu sebeple fiyat öğrenmek için, tercih edeceğiniz doktor ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 
Üst Alt