Kütahya’da En İyi Ev Temizliği Firması

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde kadinportalim tarafından oluşturulan Kütahya’da En İyi Ev Temizliği Firması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 180 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kütahya’da En İyi Ev Temizliği Firması
Konbuyu başlatan kadinportalim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kadinportalim
Katılım
22 Ocak 2021
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
29
Konum
van
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

Site Adı
Kütahya Temizlik Firması
Site Adresi
https://www.temizlikkutahya.com
Açıldığı Tarih
24 Eki 2020
Site Açılış: 2020/10
Konum: Kütahya
Sektör: Temizlik

Ev temizliği konusunda oldukça hassas olan kişiler çalıştığı firmanın profesyonel olmasına özen göstermektedir. Çünkü; ev temizliği herkese verilebilecek bir iş değildir. Temizlik esnasında eldiven ve maske gibi hususlara dikkat eden firmaların sayısı ne yazık ki oldukça düşüktür. Bunun yanı sıra bazı bölgelerin yanlış temizlik ürünleri ile temizlenmesi sonucunda o bölgedeki yapının zarar görmesine neden olabilir. Bu bölge koltuğunuz, halınız veya dolabınız olabilir. Hiçbir ev kadını ev eşyasının zarar görmesini istemez.

Bunun yanı sıra en çok yapılan hatalardan bir tanesi de kurumsal olmayan firmalarla çalışmaktır. Hatta firma olmadan kulaktan kulağa yayılmış gündelikçi kadınları daha ucuz diye tercih etmeleri sonucunda daha çok zarar görülmektedir. Özel ve değerli eşyaların çalınması ve mobilyalarınızın zarar görmemesi adına kurumsal firmalarla çalışmanız önerilir.

Kütahya’da en iyi temizlik hizmeti sunan temizlikkutahya şirketi, boş ev (daire) temizliği ve eşyalı ev (daire) temizliği hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra inşaat sonrası temizlik hizmeti de veren bu firma 5 yıllık tecrübesi ile yüksek müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Kütahya ev temizliği hizmeti içerisinde sunulanları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Ev içerisinde yer alan tuvaletler titizlikle hijyenik bir şekilde yıkanır. Ayna ve lavabolarda bu işleme dahildir.
  • Ev içerisinde en çok bakterinin toplandığı yerlerden bir tanesi de banyodur. Banyo en kaliteli temizlik ürünleri ile en iyi şekilde temizlenir.
  • Camlar çok hızlı kirlenen alanlardan bir tanesidir. Temizlemesi ise oldukça zahmetli olup uzman ellerine bırakılmalıdır.
  • Salon ve diğer odaların zeminler süpürülür ve paspas çekilir. Bunun yanı sıra tüm mobilyaların tozu alınır.
  • Yatak odası temizliği klasik oda temizliği gibi gerçekleşmektedir. Artı olarak isteğe bağlı olarak çarşaf ve kılıflar değiştirilir.
  • Ev içerisindeki bütün kapılar silinir.
Kütahya ev temizliği esnasında kullanılan bütün temizlik ürünleri 1.kalite olup temizlikten alınan verim maksimum seviyeye çıkarılır. Müşteri memnuniyeti oldukça yüksek olan bu firmadan ev temizliği haricinde “Kütahya merdiven temizliği” hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Temizliğin sağlığımız açısından çok önemli olduğunu unutmamak gerek. Özellikle evde bebek/çocuk var ise bu hassasiyeti göstermelisiniz.
 
Üst Alt