Kuşkusuz Komisyon Alıyor mu?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Kuşkusuz Komisyon Alıyor mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 142 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kuşkusuz Komisyon Alıyor mu?
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
31
Konum
İngiltere

İtibar:

Site Adı
vbet
Site Adresi
https://vbetturkiye.com/
Açıldığı Tarih
31 Ara 2020
Sorunsuz ödeme zihniyetinin bölgende, kuşkusuz bahsedilecek başlıklardan bir adetse, Spor Haber meselesiz ödeme miktarları olacaktır. En düşük ödeme miktarının papara amacıyla 100 Türk Lirası, havale amacıyla 200 Türk Lirası, EFT amacıyla 200 Türk Lirası, Bitcoin amacıyla 100 Türk Lirası, neropay amacıyla 200 Türk Lirası, ecoPayz 200 Türk Lirası bulunduğu görülmektedir. En çok ödeme miktarı bütün sistemler amacıyla günlük 20.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.


Eğer Spor Haber ödeme yapıyor mu? Sorusunun karşılığında, Spor Haber ödemelerde komisyon alıyor mu? Sorusunun da karşılığını araştırıyor iseniz, bu hususta bir program bulunmadığını bilmelisiniz. 100 Türk Lirası ya da 200 Türk Lirası para çekme talimatı vermeniz, 10.000 Türk Lirası ya da 20.000 Türk Lirası para çekme talimatı vermeniz mühim değildir. Gün bölgende vereceğiniz talimatın gerçeğe dönüşmesi adımında karşılaşacağınız rastgele bir komisyon zihniyeti bulunmamaktadır. Bütün prosedürler, ister havale, ister EFT, ister papara, hiçbirinde sizlerden komisyon alınmaz. İşlem masrafı alınmaz. Hizmet bedeli alınmaz. Ne kadar kazanır iseniz, o kadar yani net bir şekilde kazandığınız parayı geri alabilirsiniz.
 
Üst Alt