Kurumsal Web Tasarım

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde ceylan tarafından oluşturulan Kurumsal Web Tasarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 247 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kurumsal Web Tasarım
Konbuyu başlatan ceylan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ceylan

ceylan

Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
643
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara

İtibar:

bvc29i.jpg


Kurumsal Web Hizmeti

Firmamız; 2012 itibariyle sizlere hizmet vermeye başlamış ve birbirinden farklı projeleri başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Dijital dünyanın gerektiği tüm teknolojik hizmetleri, her geçen gün geliştirerek siz değerli müşterilerimize internet tasarım ürünleri sunuyoruz. Firmaya özel yazılım, ve kurumsal kimlik oluşturma adına kendimizi geliştiriyoruz.

Hizmetlerimiz

Alanında güvenilir e-ticaret ve neirt bilişim teknolojileri alt yapı sistemimiz, profesyonel yazılımlarımız ve marka desteği ile birlikte büyüyoruz.

Hizmetlerimiz;

Web uygulamalarımız

Mobil uygulamalarımız

Takip otomasyon yazılımlarımız

Sistem ve altyapı hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama hizmetlerimiz

Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında en çok talep edilenler arasında mobil uygulamalarımız vardır. İhtiyacınıza göre tasarlanmış uygulamalarda, firmaya özel modüller, tasarımlar ve yazılımlarla oluşturulmaktadır.

Mobil Uygulamalarımız

Mobil uygulamalarımız e-ticaret firmalarından, paket servise, sağlık sektöründen eğitime kadar talep görmektedir. Artık her web sitesinin bir uygulaması var. Müşterilerinizin telefondan her işini gerçekleştirilmesi sizlerin hizmet ağını genişletmesine imkân sağlıyor.

Mobil uygulamalarımız;

IOS mobil uygulama

Android mobil uygulama

Mobil web site

Mobil uygulamalarımız; en çok kullanılan ve hemen hemen her telefonda mevcut olan işletim sistemlerine uygun uygulamalardır.

Web Uygulamalarımız

Web sitesi kurumsal markalaşma ve kurumsal kimlik adına oldukça önemli hizmetler arasındadır. Kişiye ya da firmaya özel tasarımı, ve dijital satış konusunda gerçekleştirdiğimiz web siteleri ile rakiplerinizin gerisinde kalmayacaksınız.

Web uygulamalarımız;

Takip otomasyon yazılım uygulaması

Özel web tasarım uygulaması

uygulaması

Web tasarım uygulaması

Responsive web tasarım uygulaması

Kurumsal web tasarım uygulaması

Projeye başlamadan önce sizlerin neye ihtiyacı olduğu konusunda profesyonel ekibimiz tarafından tespit yapılıyor. Sektörünüze, hizmet ve ürünlerinize en uygun tasarım belirleniyor. İçerik, SEO hizmeti, uygulama ve otomasyonlarla en kaliteli web sitesine sahip oluyorsunuz. Responsive web tasarım uygulamamız ile mobil uygulama üzerinden siteye giriş yaptığınızda, uyumlu bir yapıda olduğunu göreceksiniz.

Sistem ve Altyapı Hizmetlerimiz

Web siteniz için gereken güvenilir alt yapıyı oluşturmak adına, birçok çözüm önerileri ve hizmetleri sunuyoruz.

Sistem ve Altyapı;

Network alt yapı çözümleri

Sistem alt yapı danışmanlığı

Sistem alt yapı kurulumları

Kurumsal e-posta hizmetleri

Kurumsal hosting hizmetleri

Kurulum konusunda sizlere gereken desteği sağlıyoruz. E-posta hizmet alt yapısı ile tekliflerinizi hızla almaya başlıyorsunuz. Hosting hizmetlerimizden, kampanya ve özel fiyatlardan yararlanacaksınız.

Dijital Pazarlama

İnternetin gündeme geldikten kısa bir süre sonra %2300 kat hızla büyümesi sonucu, geleceği gören firmalar teknolojiye yöneldi. Firmanızın dijital pazarlamaya dahil olması artık, ticaretin en temel ihtiyacı. Sizlere bu hususta, kurumsallaşma adına avantajlı çözümler sunuyoruz.

Google Adwords reklamları

Arama motoru optimizasyonu

Kurumsal kimlik çalışması

Sosyal medya danışmanlığı

E-katalog

SEO paketleri

Sosyal medya hesaplarınızın web sitesi ile entegre olduğu, mobil uygulama ve yazılımlarla desteklendiği, otomasyon sistemine sahip kurumsal bir firma olduğunuzda kazanmanız kaçınılmazdır.
 
Üst Alt