Kumaş Parti Kumaş Stok Kumaş Parça Kumaş Kilo İle Kumaş

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde Kumaş tarafından oluşturulan Kumaş Parti Kumaş Stok Kumaş Parça Kumaş Kilo İle Kumaş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 150 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kumaş Parti Kumaş Stok Kumaş Parça Kumaş Kilo İle Kumaş
Konbuyu başlatan Kumaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kumaş

Kumaş

Üye
Katılım
2 Ocak 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
50
Konum
istanbul

İtibar:

Kumaş Nedir?

Ağ kumaşın
birkaç farklı versiyonu vardır, ancak bu tür kumaş, hafif ağır ve geçirgen dokusu ile tipiktir. Yakından dokunmuş dokulara sahip çoğu kumaş türünün aksine, ağ gevşek bir şekilde dokunur ve bu da her ağ giysisinde binlerce küçük delik oluşmasına neden olur.

Ağ fikri binlerce yıldır etrafta; örneğin, var olan her tür ağ ağdan yapılmıştır ve bu malzeme aynı zamanda hamak gibi nesnelerin yapımında da kullanılmıştır. Bununla birlikte, tekstil yenilikçilerinin giyim için ağ kullanmaya başlaması 19. yüzyılın sonlarına kadar değildi.

İlgi duyan gevşek örgülü kumaşları denemeye başladı ve dünyanın ilk örgü kumaş alan adlı bir tekstil şirketi kurdu artık tek örgü kumaş tedarikçisi değil, ancak 1980'lerin ortalarında bu şirket tarafından yapılan tekstiller o kadar popüler hale geldi ki, popüler kültür ikonları tarafından sıklıkla giyildi.
TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BEKLERİZ.
Bu popülerlik artışı, kısmen örgü kumaşın uluslararası ayakkabı ve konfeksiyon için birincil spor giyim malzemesi olarak benimsenmesiyle körüklendi. 1980'lerden başlayarak, çeşitli başka şirketler ağ yapmaya başladı ve sonraki yıllarda, bu kumaşın bir dizi alt tipi ortaya çıktı.

Hemen hemen her durumda, ağ, polyester ve naylon gibi sentetik malzemelerden yapılır. Bazı kumaş uzmanları,gibi popüler markaların Polo gömleklerinde kullandıkları örgü stilinin de bir tür ağ olduğunu iddia ediyorlar, ancak bu atama ile ilgili önemli anlaşmazlıklar olduğu için, bu makalede yalnızca geleneksel örgü kumaş ve varyantlarına değineceğiz.
 
Son düzenleme:
Üst Alt