KraftIndustrie Türkiye

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan KraftIndustrie Türkiye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı KraftIndustrie Türkiye
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
424
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
KraftIndustrie Türkiye
Site Adresi
https://www.kraftindustrie.de/tr-tr/home
Açıldığı Tarih
15 Haz 2022
Kraftindustrie GmbH, otomasyon, elektrik ve elektronik parçalarının temini üzerine yoğunlaşmaktadır. Aynı zamanda, hidrolik, pnömatik gibi işlemler de Kraftindustrie GmbH ile alabileceğiniz hizmetler arasındadır. Kraftindustrie GmbH, Beko Technologies üzerine de hizmet vermektedir. Beko’nun benimsemiş olduğu teknolojiye hâkim olan Kraftindustrie GmbH üzerinden markanın ürünleriyle ilgili destek alabilirsiniz. İhtiyacınız olan yedek parçalara ve diğer ekipmanlara Kraftindustrie GmbH ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin bağlantı parçaları, yedek parçaları ve komple üniteleri de Kraftindustrie GmbH ile temin edebilmektesiniz. Holmatro markasının ürünleriyle ilgili de firma üzerinden destek alabilirsiniz. Genel olarak, optimum tedarikler, depolama, lojistik gibi hizmetleri farklı markalar için alabilirsiniz. Kraftindustrie GmbH sitesi üzerinde farklı gruplar halinde markalar yerini almaktadır.

Kraftindustrie GmbH sitesi markaları gözden geçirerek çoklu teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Gümrükleme yada nakliye alanlarında uzun seneler dayanan tecrübeler ile siparişlerin sunulduğu hizmetler de bu platformda yerini alır. Bollfilter markası için de bu hizmetlerin geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Yeniliklerden ve teknolojiden yararlanan bu platform, kullanıcı taleplerine yanıt vermektedir. Küreselleşen dünyada gelen taleplerin karşılanması adına, firmanın kendini eğittiğini de söyleyebiliriz. Kraftindustrie GmbH alacağınız hizmetler ile değişmeyen tek şeyin mümkün olmayan teknik destek ile iyi fiyata yüksek kaliteli ürünler sunma çabasıdır. Kraftindustrie GmbH sitesi ana sayfasında yer alan ürünler, markalar ve benzeri kategorileri de sıralı bir şekilde görebilirsiniz.
 
Üst Alt