Köpek Eğitimi Bilgi Sitesi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Köpek Eğitimi Bilgi Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 184 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Köpek Eğitimi Bilgi Sitesi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Köpekler en iyi dostlardır. Karşılıksız sevgileri, merhamet duyguları, sadık tavırları ile her halinizde sizin yanınızda duran bu güzel canlılar, evlerimizde aile fertlerinden biri haline gelmiştir. Köpek bakmak sorumluluk isteyen bir görevdir ve uzun vadede bu sorumluluğun özenle devam ettirilmesi gerekir. ile ilgili her detay henüz köpek sahiplenilmeden önce elde edilmelidir. Bu sayede sahiplenilen köpeğin doğru şartlarda bakımı yapılabilmekte ve daha mutlu daha sağlıklı köpekler yetiştirilebilmektedir. Özellikle evde bakılacak köpekler için köpek bakım inceliklerinin bilinmesi ve sahiplenilecek köpekler için verilmesi gereklidir. Bu sayede tuvalet ve dışarı çıkma alışkanlıkları verilecek eğitimle şekillenerek belirli bir düzene girmektedir.

Evde köpek bakmak göründüğü kadar zor olmasa da kolay bir sorumlulukta değildir. Çünkü köpekler kediler gibi bir kum havuzuna tuvalet yapmazlar ve tuvalet yapmak için sahiplerinin onları dışarı çıkartmalarına ihtiyaçları vardır. Komut almadan harekete geçmeyen ve yaramazlık yapmayan evde bakmak için en ideal köpeklerdir. Bir de yaşam alanının genişliğine bağlı olarak köpek sahiplenmek ev sahipleri için daha rahat bir alan sağlayacaktır. Köpekler yapıları gereği koşmaya ve hareket etmeye meyilli canlılardır bu nedenle geniş bir alana ihtiyaç duyarlar. Geniş bir alanınız yoksa daha ufak yapıda bir köpek sahiplenmeniz ufak köpeğiniz için geniş bir alan sunma imkanını size sağlayacaktır. Daha fazla bilgi ve içerik için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
Üst Alt