Kombucha Çayını Nerden Bulabilirim?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde the tarafından oluşturulan Kombucha Çayını Nerden Bulabilirim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 324 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kombucha Çayını Nerden Bulabilirim?
Konbuyu başlatan the
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan the

the

Üye
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
261
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
23
Konum
ankara

İtibar:

Mayaların ve bakterilerin fermente edilmesi sonucu mantardan elde edilen kombu adı verilen çayın oluşumu da bir o kadar zahmetlidir. Özel bir yöntem ile şekerli çayın içerisinde zamanla yüzeye yayılması sağlanmaktadır. En önemli özelliği de mantar oluşturmasıdır. Jelatin şeklinde bir zara sahip ve pamuksu bir görünümü olan mantarın, çay halinde tüketilmesi vücuda oldukça faydalıdır. Günümüzde olarak da sık sık kullanılmaktadır.

Zengin bir içeriğe sahip bu çayın düzenli kullanımı da oldukça önemlidir. Düzenli kullanıldığında yağ yakamı özelliği ile zayıflamaya yardımcı, kan dolaşımı düzenlemesi ile kalp ve damar hastalıkları açısından, cilt ve saça olan etkileri açısından da birçok yararları göz ardı edilmemektedir. Sizlerde doğal sitemizden online temin ederek ulaşmanız mümkündür.
 
Üst Alt