???? Kiw.icu | Linkini Kısalt, Kazancını Uzat! - Link kısaltma sitesi.

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde pcshift tarafından oluşturulan ???? Kiw.icu | Linkini Kısalt, Kazancını Uzat! - Link kısaltma sitesi. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı ???? Kiw.icu | Linkini Kısalt, Kazancını Uzat! - Link kısaltma sitesi.
Konbuyu başlatan pcshift
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pcshift

pcshift

Üye
Katılım
11 Eyl 2020
Mesajlar
67
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
41
Konum
ev

İtibar:

Merhaba değerli ziyaretçiler,

Bu konuyu görüyor olmanız, hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığı bu garip dünyada; rastlandı değil, hayrınıza olacak güzel bir girişimdir. Evet, bir çok yerde gördüğünüz bu iş modelini neden girişim diye adlandırdığımı sorgulamış olabilirsiniz. Çünkü bu işi, sizin gibi biz de, uzun yıllardır her yerde gördüğümüzden; tüm sitelerde yer alan can sıkıcı eksiklikleri kendi bünyemizde tamamladık. Hedefimiz bu iş modelini gerçekten güzel bir girişime dönüştürmek..

Kiw.icu link kısaltarak gelir elde edebileceğiniz bir sitedir. Küçük gelirler elde edebileceğiniz gibi, birkaç ay boyunca ciddi emek vererek; bir süre sonra yattığınız yerden yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bunu söylerken, bu iş modeli ile uzun süre uğraşmış, tecrübeli ve iddialı olduğumuzu ve sistem kâr'larını 0'a yakın minimum tutarak, amacımızın gerçekten kazandırmak olduğunu "yürekten" bilmenizi isteriz.


Peki nasıl çalışır?
 • adresine giderek bir hesap oluşturun. İsterseniz sosyal ağ hesaplarınız ile hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Kayıt işleminin ardından "EMAIL" adresinize gelen linke tıklayarak hesabınızı onaylamayı unutmayın.
 • Sol üst kısımdaki butona tıklayın ve ardından önünüze gelecek alana yönlendirmek istediğiniz kendi URL adresinizi girin. Onay butonuna tıkladıktan sonra sistem sizin için kısa bir link üretecektir.
 • Bu linki site, blog, forum, grup ve sosyal ağlarda paylaşın. Hayal gücünüzü kullanın ve linkinizi daha fazla insana ulaştırın.
 • Emeğinizin karşılığını hesabınızın kazançlar bölümünde göreceksiniz.

Biraz daha detay alabilir miyim?
Tabii ki!
Siz kendi linkinizi sisteme girerek kısalttığınızda, bizim sistemimizin sizin için kısa bir link oluşturduğunu söylemiştik. Bu linki paylaştığınızda ve insanların tıklamasını sağladığınızda; Kendi URL adresinize yönlendirilmeden önce, sistemimiz bizim bir ara geçiş sayfasına yönlendirir ve bu sırada kullanıcılarınıza bazı reklamlar gösterir. Ekranda 5 saniye gözükür ve geri saymaya başlar. Saniyenin hemen altında bir buton vardır ve bu buton süre bittikten sonra tıklanılabilir hale gelir. Dünyanın en büyük reklam ağlarından/firmalarından aldığımız reklamlar sayesinde, kullanıcınızın kendi URL adresinize giderken izlediği reklamlar için size ödeme yaparız. Daha fazla açıklayabileceğimiz bir şey aklımıza gelmedi. Eğer bu yeterli gelmediyse, lütfen bir mesaj veya yorum göndermekten çekinmeyin. Sorularınızı yanıtlarken ne kadar mutlu olduğumuzu bilseydiniz; bizi soru yağmuruna tutardınız :)


Bana sevmeyi anlat? Pardon sistemi:
 • Gelişmiş Anti-AdBlock (Devam etmek için devre dışı bırakın), Phishtank ve Google Safe Browsing altyapımız ile birlikte; siz tüm tıklamalarınızdan kesin kazançlar elde ederken, biz de, kullanıcılarınızı güvenle yönlendiririz.
 • Farklı ülkelerin (IP Adreslerin) tıklamalarından kazanç elde etmek için bir şey yapmanıza gerek yok. Sistemimiz bunları otomatik algılayarak, gelen IP adresinin 1000 görüntüleme fiyatlarına göre, kazancınızı otomatik aktarır. Size de sadece linklerinizi paylaşmak kalır.
 • Kendiniz veya başkaları tarafından yaratılmış linklerin sonuna /info ekleyerek, istatistik takibi yapabilirsiniz. Ufak bir ipucu! Bu iyi bir rakip analizi olacaktır.

Önemli notlar:
 • Link geçiş sayfasında, diğer link kısaltma sistemlerinde olanlardan biraz daha fazla reklam görebilirsiniz. Fakat bu reklamlar hiçbir şekilde ziyaretçilerinizi sıkmayacak ve yanıltmayacak şekilde inşa edilmiştir. Bu reklamların fazla olma sebebi, yayıncılarımızın daha fazla kazanç elde etmelerini sağlamamız içindir.
 • Yayın hayatımıza yeni başladığımız için fiyatlandırmaları sürekli olarak güncelliyoruz. Fakat şu konuda emin olmanızı isteriz ki; yayıncı oranları sayfasındaki fiyatlar sürekli olarak yükselecek, asla ama asla düşmeyecektir. Fiyatlandırma sayfasını 2. kez ziyaret ettiğinizde kazançların çok daha yüksek olduğuna şahit olacaksınız. Durun! Bilinç altınızı farkında olmadan negatif manipüle etmek istemedik! Şu an bile, diğer tüm link kısaltma sitelerinden daha fazla kazanç sağladığımızı fiyatlandırma sayfamıza giderek kendiniz görebilirsiniz.
 • Ödemeleri hiçbir periyod ve tarih olmadan anında yapıyoruz. Minimum ödeme limitine ulaştıktan sonra bir para çekme talebi göndermeniz yeterli. Birkaç saat içerisinde ödemenizi talepte bulunduğunuz hesapta göreceksiniz.
 • Eğer hile kullanmıyor veya kullanmadıysanız; hesabınız hiçbir zaman kapanmayacaktır. Özellikle diğer siteler gibi ödeme tarihleri geldiğinde! Lütfen adil ve profesyonel olun. Kiw.icu ile emeklerinizin karşılığını her zaman alacak ve diğer siteler ile kırılmış olan kalbinizi, tekrar tamir edeceksiniz.

Unutmayın! En iyisini yapmayı hedefliyoruz ki, ömür boyu kusursuz hizmetimizi sunmaya devam edelim.
Bir kez daha söylüyoruz; Kiw.icu ile Linklerinizi Kısaltın, Kazançlarınızı Uzatın!

Tüm soru, görüş, öneri ve isteklerinizi heyecanla duymak ve gerçekleştirmek istiyoruz..
Lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.
Kiw.icu Takımı
 
Üst Alt