Kişiye Özel Tablo Siparişi Vermek

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Kişiye Özel Tablo Siparişi Vermek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kişiye Özel Tablo Siparişi Vermek
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Kişiye Özel Tablo Siparişi Vermek
Site Adresi
https://www.yukastores.com/
Açıldığı Tarih
23 Nis 2022
Ev ve ofislerde kullanılacak olan tabloların hazır görseller ile imal edilen seçenekleri vardır. Ancak bu platform üzerinden kişiye özel tablo siparişi verebilme şansına da sahipsiniz. Kendinizin ya da ailenizin fotoğraflarının baskılanarak dizayn edilebilecek kişiye özel tablolar seçenekler arasındadır. Tabloların kişiye özel olarak tasarlanması, bu ürünlerin fiyatlarını etkilemektedir. Kişiye özel olarak satın alabileceğiniz tabloların yanı sıra hazır şekilde imal edilen cam tablo modelleri de uygun bir seçim olacaktır. Cam malzemelerden imal edilen tablolar, oldukça sağlam ve şıktır. Bu tabloların tasarlanma şekli birbirinden farklıdır. Örneğin, baskılama yöntemiyle tasarlanan cam tablolar kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

Cam tablo baskı olarak satışa sunulan dekorasyon ürünleri oldukça şık ve sağlam ürünlerdir. Baskılama yöntemi bu tablolarda kullanılmış olsa da son derece dirençli bir yapıya sahiptir. Asla yıpranma, solma ve benzeri problemleri cam tablo baskılarda görebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, hayvan, ağaç ve benzeri fotoğrafların da baskılandığı tablolar da seçenekler arasındadır. Manzara cam tablo olarak tasarlanan dekoratif ürünler kullanıcıların farklı mekanlarda bu tasarımları kullanmalarına yardımcı olmaktadır. Manzara cam tabloların farklı manzaraları kapsadığını söyleyebiliriz. Çeşitli doğa resimleri, hayvan figürleri ve benzeri özgün baskıları seçenekler arasında bulabilirsiniz. Kendi tarzınızı tablolarla yansıtmak için seçenekler arasındaki tablo modellerini gözden geçirebilirsiniz. Ev dekorasyonu ve suplaları da site üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
 
Üst Alt