Kırıkkale Haber Sitesi: Gündem 71

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde selimcan71 tarafından oluşturulan Kırıkkale Haber Sitesi: Gündem 71 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 192 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kırıkkale Haber Sitesi: Gündem 71
Konbuyu başlatan selimcan71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan selimcan71

selimcan71

Üye
Katılım
21 Şub 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
30
Konum
Kırıkkale
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

Site Adı
Gündem71
Site Adresi
https://www.gundem71.com
Açıldığı Tarih
2 Mar 2019
Gundem71.com, “Kırıkkale’den Türkiye’ye Açılan Pencere” sloganı ile Kırıkkale Son Haber Medya Grup bünyesinde 2019 yılının Mart ayında yayın hayatına başlamıştır. Kırıkkale Haber sitesi olarak bir yerel haber sitesinden ülke genelinde, Ekonomi, Otomobil, Teknoloji başta olmak üzere birçok kategoride, Türkiye’nin en kapsamlı portalı olmayı amaç edinmiştir.

Gündem 71, habercilik politikalarına ve Türk Milliyetçiliğine sıkı sıkıya bağlıdır. Tarafsız yayıncılık ile yalnızca gerçeği, iyi veya kötü haber ayrımı yapmaksızın okurlarına ulaştırır. Konular hakkında hüküm veren değil, doğrudan aktaran taraftır. Haberlere bir aracı olarak yaklaşır ve manipüle etmeden okurlarına iletir. Olayın yorumunu okura bırakan Gündem 71, açık ve yasalara uygun bir şekilde yayıncılık yapar.

Faaliyete başladığından günümüze kadar güçlü yazar kadrosu ile binlerce içerik üreterek, aylık ortalama 100.000 tekil ziyaretçiye erişerek Kırıkkale’nin adını Türkiye’de duyurmaktadır. Ülkemizdeki bilgi ve habere erişimi kolaylaştırmayı amaç edinmiş olan Gündem 71, siz değerli okurları için en iyisini üretmeye çalışmaktadır.
 
Üst Alt