Kaliteli Sohbet Odaları

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde SpOoNeR tarafından oluşturulan Kaliteli Sohbet Odaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 632 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kaliteli Sohbet Odaları
Konbuyu başlatan SpOoNeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SpOoNeR

SpOoNeR

Üye
Katılım
25 Ocak 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
36
Konum
Ankara
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

Site Adı
Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet
Site Adresi
https://www.sohbetodalari.name.tr
Açıldığı Tarih
4 Ocak 2021
Sohbet odaları eskiden mynet üzerinden yaygın olarak kullanılmaktaydı. Kullanıcılar da bu sisteme alışmış olduğundan eski mynet cinsel söyleşi odaları şeklinde söyleşi odaları tasarlanmıştır. Böylece eski üyelerde bu sisteme tekrar dahil olabilmektedir. Teknik oluşumu ile kesintisiz diyalog kurabilmenizi elde edecektir. Ayrıca mobil cihazlarınızdan da internet bulunan her yerden rahatlıkla bağlanabilir, özel sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Site kullananlarının bir kısmı yurt içi bir kısmı da yurt dışında bulunmaktadır. Söyleşi sitemize dünyanın her yerinden rahatça erişim sağlanabilmektedir. Chat sitelerine olan yaklaşım kullanmayanlar için biraz tedirgin edici olmaktadır. Ama kabul edilen riskler reel yaşamımızda da karşımıza çıkabilmektedir. Siteler incelendiğinde pek çok kişinin birbiri ile diyalog kurduğu ve memnun ayrıldıkları görülebilecektir. Zira olumsuz bakışın bir önyargı olduğu kolaylıkla söylenebilir. Kaldı ki sanal ortamdan gerçek hayata uzanan arkadaşlıkların başladığına dair örnekler de çoktur.

Söyleşi mevzuları cinsel içerikli konuşmalar olacak ise kendinizi bu diyaloğa hazır hissetmeniz rahatlığınız açısından çok önemlidir. Eski mynet cinsi söyleşi odaları ile özel sohbetleriniz için kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Sohbet esnasında bir olumsuzluk hissederseniz siteye yorumlarınızı iletebilirsiniz. Siteye giriş yapılmış olduktan sonrasında uymanız ihtiyaç duyulan kuralları içeren bir metin okuyacaksınız ve chat odalarında ne kadar bir sınırı aşabileceğiniz bellidir. Aksi diyalog ve alışkanlıklar sergilenirse siteden kalıcı olarak uzaklaştırılabilirsiniz. Bu mevzuda adam kullanıcılarında kadın kullanıcılara dikkatli bir yaklaşım sergilemeleri önemli bir noktadır.
 
Üst Alt