Kaliteli Isparta Gül Ürünleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Kaliteli Isparta Gül Ürünleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 203 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kaliteli Isparta Gül Ürünleri
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Gül mucizesinin ciltte yarattığı mükemmel etkiler asırlardır bilinmektedir. Eski çağlardan beri gül yapraklarının cilt bakımında sıkça kullanılır olması, gül yapraklarının cilt bakımında ki benzersiz etkilerinden kaynaklanmaktadır. Gül suyunun temizleyici tonik etkisi ve aynı zamanda eşsiz kokusu birçok kadının kişisel bakım ürünlerinde doğal ve saf gül suyu ve gül ürünlerini tercih etmesine sebep olmaktadır. dünyaca büyük bir üne kavuşmuş, cilt bakımında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Gül suyunun yanı sıra birçok bakım ürünü gül yapraklarından elde edilebilmekte, kolonyalar ve cilt bakım yağları gibi birçok ürün saf gül yapraklarından %100 doğal olarak üretilmektedir.

Gül ürünlerinin yanı sıra birçok doğal malzeme ile cilt bakımı ve sağlıklı yaşam aktiviteleri yapılabilmektedir. Bu ürünler içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olan Toros nanesi her derde deva olarak bilinir. Kas ağrıları, karın ağrıları, sinüzit açıcı, ağız kokusu giderici, mide bulantısını önleyici, bağışıklık sistemini güçlendirici, ciltteki kaşıntıları giderici etkileri ile birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılmakta olan , mısır piramitlerine kadar dayanan tarihi uzun bir geçmişe sahiptir. Tıp’ın gelişmediği zamanlarda birçok sağlık problemi için kullanılan Toros nane yağı, günümüzde hala sağlık için kullanılmakta olan tamamen doğal nane yapraklarının damıtılması ile oluşturulan sağlıklı ve faydalı bir yağdır. Sizde hemen tüm ürünleri incelemek ve hemen sipariş vermek için adresine gelebilirsiniz.
 
Üst Alt