Kafa Radyo Canlı Dinle Fırsatını Yakala!

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde ceylan tarafından oluşturulan Kafa Radyo Canlı Dinle Fırsatını Yakala! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 191 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kafa Radyo Canlı Dinle Fırsatını Yakala!
Konbuyu başlatan ceylan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ceylan
Site Adı
Kafa Radyo Canlı Dinle Fırsatını Yakala!
Site Adresi
https://kesintisizfm.com/baba-radyo
Açıldığı Tarih
1 May 2021
Kafa Radyo Canlı Dinle Fırsatını Yakala!

Ulusal radyo istasyonlarından bir tanesi olan Kafa Radyo, geniş yayın ağına sahiptir. Nihat Sırdar’ın ekibiyle birlikte 13 Şubat 2019 tarihinde yayına başlamıştır. Yeni bir radyo kanalı olmasına rağmen dinleyicilerden büyük talep görmektedir. Bünyesinde pek çok başarılı yayıncıyı barındırıyor. Sevilen programları nedeniyle Kafa radyo dinle ‘me platformları yoğun olarak kullanılmaktadır.

Baba Radyo Hakkında

Best FM bünyesinde kurulmuş olan radyo, 2011 senesinde yayın hayatına giriş yapmıştır. Benzerlerinden farklı olarak Best FM deneyimi ve teknolojisini kullanma imkanına sahip oluyor. Bu da kısa sürede önemli bir başarı yakalamasına yardımcı olmaktadır. Slogan olarak “Babanı Dinle” cümlesini seçmiştir. İstanbul merkezli olup Emrah Hattat yönetimindedir.

Kafa Radyo Programları

Sevilen isimleri bir araya getiren radyo kanalı eğlenceli içerikleriyle öne çıkıyor. Zeki Kayahan Coşkun’un yıllardır sunduğu Matrax programı hafta için gece vakitlerinde yayınlanmaktadır. Kurucu üyelerinden olan Nihat Sırdar’ın programı olan Nihat’la Sivrisinek hafta için 18- 20 arasında yer alıyor.

Bir diğer program ise Sırası Gelmişken olup gündeme dair konular tartışılmaktadır. Bu program da hafta içi 20 – 21 arasında yayın yapıyor. Beğenilen yayıncılardan olan Ceyhun Yılmaz da bu radyoda Ceyhun Yılmaz Show programını sunmaktadır. Ayrıca Güçlü Mete sunumuyla Kripto Odası programı da hafta içi sabahları 09-10 arasında yayındadır. Tüm bu programları dinlemek için Canlı radyo dinle ‘me platformları tercih edilmektedir.

Baba Radyo Programları

Profesyonel radyo yayıncılarıyla çalışan kanal kaliteli hizmet veriyor. En Baba Müzik programı her sabah 07 ile 09 saatlerinde dinleyicilerle buluşmaktadır. Arabesk ve fantezinin en iyi şarkılarını 09-18 saatleri arasında yayınlıyor. Şarkıfelek isimi program ise 18 – 20 saatleri arasında kendine yer bulmaktadır. ‘me uygulamalarından şarkıları kaliteli bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Kafa Radyo Müzik Tarzı

Yayın frekansı 89.6 olan kanal, geniş bir dinleyici kitlesine sahip olması nedeniyle belli bir müzik tarzı olduğu söylenemez. Ağırlık Türkçe pop ve slow olsa da her tarz müzik çalmaktadır.

Baba Radyo Müzik Tarzı

Müzik tarzı olarak Baba Radyo fantezi ve arabesk tarzı benimsemiştir. Bu alandaki önemli isimleri dinleyicileriyle buluşturuyor. Siz de tam anlamıyla etkili bir düzeyde arabesk parçalarını dinmek istiyorsanız, Baba Radyo kanalında en güzel parçalar sizi bekliyor!
 
Üst Alt