Kaçırılmayacak 1000 TL İlk Yatırım Bonusu

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Kaçırılmayacak 1000 TL İlk Yatırım Bonusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 172 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Kaçırılmayacak 1000 TL İlk Yatırım Bonusu
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
31
Konum
İngiltere

İtibar:

Spor haber sitesi üyelerine site üstünden ayrıntılı bonus alternatifleri sunmaktadır. Haber severlerde yer alan bu bonus alternatifleri arasından dilediği ile birlikte prosedürlerini yapabilmektedir. Her bonus alternatifi uğrunda ise ne olarak prosedür yapılması lüzumdaki ile ilgili bilgilendirme yer almaktadır. Spor ilk yatırım bonusu olarak haber severlere site üstünden aniden bol alternatif sunmaktadır. Haber severlerde yer alan bu alternatifler arasından dilediği ile birlikte prosedürlerini yapabilmektedir. Bonus kategorilerinin her birinin ise yer alan promosyonlar sekmesi üstünden incelenebilmesi olasıdır. Hizmet vermekte olan ilk yatırım bonusu kategorilerinden birtakımları ise şunlardır; 1000 L ilk yatırım bonusu, 500 TL ilk yatırım bonusu ve her ay yatırım bonusu alternatifleri bulunmaktadır. Bonus kullanım prosedürleri sırasında yer alan kuralların takip edilmesi lüzum etmektedir.

Haber severlere siteye giriş yapılması ile birlikte yardımcı olan yatırım bonuslarının en başında Spor 1000 TL ilk yatırım bonusu yer almaktadır. Bonus alternatifinden faydalanılabilmesi uğruna haber severlerin yatırım uygulaması lüzumken ödeme alternatifleri bulunmaktadır. Havale ve cepbank ödeme alternatifleri ile birlikte yatırım prosedürlerinin yapılması lüzum etmektedir. Yatırım prosedürlerinin yapılmasının ilerideyse bonuslar kısa bir vakit uğrunda sunulmaktadır. Canlı oyun uygulaması uğrunda kullanılabilecek olan bu bonus alternatifinden yararlanılabilmesi uğruna en az olarak 500 TL yatırım yapılması lüzum etmektedir. Bunun ilerideyse ise maksimum olarak 1000 TL’ye kadar bonus alınabilmektedir.
 
Üst Alt