KAAN PureION - Hava Temizleme Cihazı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan KAAN PureION - Hava Temizleme Cihazı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 154 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı KAAN PureION - Hava Temizleme Cihazı
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
376
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Günümüzde insan hayatını en fazla etkileyen, hastalıklara ve ölüme sebep olan Korona virüs nedeni ile hijyen çok daha büyük bir önem kazanmıştır. El ve vücut temizliğinin yanı sıra yaşanılan ortamın temiz tutulması da oldukça önemlidir. Silip süpürerek mekanların yer temizliği sağlanmakta, gibi ürünlerle de ortamdaki hava temizlenebilmektedir.

KAAN PureION hava temizleme cihazları sayesinde farklı yaşam alanlarında hava temizleme işlemi kolayca yapılmakta bu sayede virüslerin bulunulan ortamdaki hava ve yüzeylere nüfuz etmesinin önüne geçilmektedir. KAAN PureION zararlı virüsleri ve partikülleri yok ettiği gibi ortamdaki hoş olmayan kokuları da etkisiz hale getirerek daha temiz bir ortamda yaşam sürdürmenize destek olur.

KAAN PureION hava temizleme cihazları yüksek konsantrasyon ozon jeneratörlerini kullanmadığından kullanım esasında ortamda bulunan insanlar için bir tehlike oluşturmadan havayı temizlemektedir. sayesinde 30 dakika içerisinde Korona virüsleri %97.3 - %99.9; zararlı hava partiküllerini ise 60 dakika içerisinde %90 oranında temizlediği laboratuvar testleri ile tespit edilmiştir. Yüksek kalite standartlarında üretilen bu cihaz sayesinde korona virüs gibi salgın hastalıklarla mücadele etmeniz artık çok kolay. B1 modelini sessiz çalışma modu ile uyuduğunuz ortamlarda bile rahatça kullanabilirsiniz. B2 ve C modellerindeki düşük, orta ve yüksek çalışma hızları ile farklı büyüklükteki mekanları korona virüslerden ve partiküllerden arındırabilir, böylece yaşamınızı daha sağlıklı bir ortamda gönül rahatlığıyla sürdürebilirsiniz. Filtre gerektirmeyen bipolar iyon teknolojisi ve düşük enerji tüketimi sayesinde kullanım süresince yüksek maliyetlere katlanmanız da gerekmemektedir. Ürünü incelemek ve sipariş vermek için adresine gelebilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Üst Alt