İzmir Sağlık

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan İzmir Sağlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 143 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İzmir Sağlık
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye

İtibar:

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte sağlık sektörü de inanılmaz bir gelişim göstermektedir. Tabii ki de her şehrin sağlık düzeyi, sağlık yardım düzeyi farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda birçok ilimiz başarılı bir karneye sahiptir. sayısı diğer birçok şehre nazaran fazla olmakla birlikte bu hastanelere de nitekim ihtiyaç duyulmaktadır. 25 özel, 23 devlet olmak üzere toplamda 48 tane hastaneye sahip olan İzmir bu konuda çok başarılı. Sayısı kadar işlevi de önemli olan hastanelerin yanı sıra da çok önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca akşam saatlerinde ya da akşamın geç saatlerinde herhangi bir sağlık probleminde çok rahat ilaç bulunabiliyor. Bu yüzden bakımından da gelişmiş bir şehrimizdir. Yaklaşık bir yıllık pandemi sürecindeyken de İzmir’ de sağlık sektörünün gelişmişliğine bağlı olarak sağlık kuruluşlarında güzel önlemler alındığını görüyoruz.
Tabii ki de İzmir’de sağlık sektörünün gelişmiş olması sebebiyle tedbir elden bırakılmamalı, sağlıklı kalmak için elden gelen tüm tedbirler uygulanmalıdır. Bir ülkenin sağlık hizmetlerinin gelişmiş olması ülkeyi her açıdan olumlu bir profil oluşmasını sağlıyor

Üst Alt