İzmir Gayrimenkul Değerleme Sitesi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan İzmir Gayrimenkul Değerleme Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 139 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İzmir Gayrimenkul Değerleme Sitesi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Yatırım yapmanın temel amacı uzun vadede kazanç sağlamaktır. Bu nedenle gayrimenkuller üzerine yatırım yapmak geçmişten bugüne dek süre gelen en belirgin yatırım hedeflerinden biridir. Günümüzde özellikle yabancı yatırımcılar ülkemizde ki gayrimenkullere yatırım yapmayı tercih etmektedir. Piyasaya olan güven sayesinde yatırımcıların ülke içerisine yatırım yapması hem ülke vatandaşı için hem de ülke açısından fayda sağlamakta, doğru gayrimenkule yatırım yapılması da yabancı yatırımcıya fayda sağlamaktadır. sunan SPK Lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı Görkem Doğan, bu rapor sayesinde yatırımcının gayrimenkul yatırımı için harcayacağı zamanı ve maddi durumu konusunda sorun yaşamasının önüne geçmektedir. Doğru yönlendirme ile doğru yatırımlar yapılmasını sağlayan bu rapor sayesinde gayrimenkule dair her detaya ulaşılmaktadır.

Görkem doğan, İzmir’de devam ettirdiği mesleğinde pek çok yatırımcıya değerleme raporu sunmuş bu sayede doğru yatırımın yapılmasının önünü açmıştır. , İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde daha fazla aktif kullanıma sahip olan bir işlemdir. Bunun nedeni özellikle yabancı yatırımcıların ülkemizde ki büyük şehirlerde yatırıma daha meyilli olması ve bu şehirlerde daha fazla konut sayısı bulunmasıdır. Gayrimenkul değerleme raporu sayesinde yatırım yapılması planlanan gayrimenkulün piyasa değeri belirlenmekte ve bu gayrimenkul üzerinde herhangi bir ipotek ya da haciz işlemi olup olmadığı belirlenerek yatırım açısından zaman kaybı ve maddi kayıp yaşanmasının önüne geçilmektedir. Daha fazla bilgi ve iletişim için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
Üst Alt