İzmir CNC Lazer Kesim Hizmetleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan İzmir CNC Lazer Kesim Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İzmir CNC Lazer Kesim Hizmetleri
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
413
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
İzmir CNC Lazer Kesim Hizmetleri
Site Adresi
https://www.lazerkesimizmir.com/
Açıldığı Tarih
23 May 2022
İzmir’de hizmet veren firma, çeşitli lazer kesim çalışmaları yapmaktadır. Firmadan alacağınız İzmir CNC lazer kesim hizmeti, metalin özel makineler ile kesilmesidir. Yüksek hassasiyetli CNC lazer kesim makineleri kullanılarak bakır, alüminyum, prinç, dkp, krom gibi pek çok metalin kesim işlemi yapılmaktadır. Aynı zamanda, farklı metallerin kesilmesine uygun olan makinalar, bu işlemlerin yapılması esnasında kullanılır. Bunun yanı sıra, metal lazer kesim İzmir ilinde sunulan bir hizmettir. Bu hizmetin yanı sıra, robot kaynak uygulamaları da siteden alabileceğiniz hizmetlerden bir tanesidir. Japon teknolojisi ile üretilen özel makineler kullanılarak yorucu kaynak işlerinden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Hassas bir şekilde robot kaynak uygulamaları yapılarak, müşterilere teslim edilir.

Abkant büküm İzmir hizmetleri de siteden talep edebileceğiniz uygulamalar arasındadır. Abkant makineleri kullanılarak kesilen parçaların bükülmesini içerir. Bu işlem, fabrikasyon yöntemlerle başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra, silindir kıvırma uygulamaları site tarafından yapılan bir hizmettir. Isıtılan marka 3 toplu silindirler ve kordon makineleri ile silindir kıvrım işlemleri yapılabilir. Elektrostatik fırın boya çalışması da site üzerinden alabileceğiniz hizmetlerden bir tanesidir. Sitenin bünyesindeki toz boya fırınları ile bükümden kesime ya da kaynaktan çıkan bütün metal parçalarının istenildiği gibi boyanabilmesi mümkündür. Boyama işlemi elektrostatik toz boya ile yapılabilmektedir.
 
Üst Alt