İstanbul Yat Kiralama

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde Hymelanos tarafından oluşturulan İstanbul Yat Kiralama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 242 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İstanbul Yat Kiralama
Konbuyu başlatan Hymelanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hymelanos

Hymelanos

Üye
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
29
Konum
Ankara

İtibar:


Ülkemiz, sahip olduğu çok güzel kıyılar sayesinde oldukça fazla turist çekmektedir. Turist bir yana iç kesimlerde yaşayan ve çalışan halk, stresten kaçmak ve rahatlamak için deniz kenarlarına gelmektedir.
Deniz, rahatlık ve huzur vermektedir. Denize girmenin yanı sıra, denizin ortasında gezmek insanı her zaman mutlu eder. Bu yüzden yat kiralama sektörü hızla yükselmiştir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yat kiralamak isteyen kişiler hızla artmaktadır. Özellikle İstanbul’da yat kiralayarak boğaz turu yapmak, iş yoğunluğu fazla olan kişiler için lütuf sayılabilir. yatkiralamaistanbul.com da tam bunun içindir. Kiraladığınız yatta çeşitli etkinlikler düzenleyebilir ve bunu en fırsatlarından yararlanarak yapabilirsiniz.
Talep arttığından misafirlerimiz için kiralama yöntemlerini ve kiralamanın inceliklerini anlatmak bizim görevimizdir.

[size=large]Nasıl Yat Kiralanır? [/size]

Yat kiralamak isteyen kişiler acentemiz aracılığıyla veya acentemizin internet sitesi üzerinden; istedikleri tarih, kişi sayısı ve bütçe bilgisi belirterek talepte bulunabilirler. Herhangi bir sorun veya sorularınızı, sitemizde bulunan Whatsapp hattımızdan iletebilirsiniz. Acentemiz, sizlere hemen geri dönüş gerçekleştirecektir. Özellikleriyle beraber teknelerimizi gördükten sonra, size en yakın ve uygun olan tekneyi seçerek rezervasyonunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.
[size=large]Yat Kiralama Sözleşmesi
[/size]
Bu sözleşmede; rotanız, giriş çıkış bilgileriniz, dahil olan ve olmayan hizmetler bulunmaktadır. Diğer ayrıntıları belirledikten sonra (yeme içme tercihleri, özel günler ve daha nice organizasyonlar) karşılıklı sözleşme imzalanıp rezervasyonunuzu almış olursunuz.
[size=large]Yat Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler
[/size]
Acente aracılığıyla almaya özen gösterin çünkü acente ile aranızda yapacağınız sözleşme size birçok hak kazandırır. Ayrıca acente sizi yönlendirmekten çekinmez, yardımcı olur.
Teknelerin isimlerinin sözleşmelerde bulunmasını dikkate alın. Alacağınız teknenin sigorta ve bakımlarının yapıldığından emin olun.

TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) belgeli acenteler aracılığıyla tekne kiralayın. Kiralayacağınız acentenin belgesinin olup olmadığını teyit edin.
İstanbul’un stresinden bir nebze kurtulmak için sizleri bekliyoruz. İstanbul’da en uygun fiyata yat kiralamak ve çeşitli organizasyonlar da internet sitemiz yatkiralamaistanbul.com ‘da mevcuttur.
 
Üst Alt