İstanbul Online Psikolog Tavsiyesi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan İstanbul Online Psikolog Tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 168 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İstanbul Online Psikolog Tavsiyesi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

İnsanların çevreleri ile sağlıklı iletişim kurabilmeleri, sağlıklı ve doğru temaslarda bulunabilmeleri kişinin ruhsal düzeninin olması ile alakalı bir durumdur. Psikolojik anlamda ne kadar sağlıklı olursak o kadar sağlıklı ilişkiler kurar, o kadar sağlıklı adımlar atarız. Bu yüzden psikolojinin önemi insanlar için çok büyüktür. Gülmekten ağlamaya, öfkeden sessizliğe kadar her duygu ve davranışta psikolojimizin durumunu ortaya koyar ama bazen bunun farkına varmayız. Farkına varılan noktada psikolojinin düzeltilmesi ve doğru adımların atılabilmesi için ilk başvuru merkezlerinden biri psikologlar olmaktadır. Psikologlar danışanlarının sıkıntı ve sorunlarını dinleyerek hem davranışsal hem de içsel bozuklukları çözerek danışanına yardımcı olmaya çalışmaktadır. Yapılan her eylemin ve söylenen her sözün aslında psikolojik bir etkisi vardır. Psikologlar bu etkileri araştırarak sorunları çözmeye yardımcı olmaktadır. Yüz yüze ve almak için araştırmalar yapmak ve size en iyi geleceğine inandığınız doğru terapi seanslarını almanız gerekmektedir.

Mesleğinde iki farklı alanda uzmanlık yapmış, pek çok eğitim almış, tecrübeleri ile kendi mesleğinde gelişerek ilerlemiş olan psikolog Özkan Yiğit hem yüz yüze hem de online olarak danışanlarına terapi seansları vermektedir. Kişiye ve çiftlere özel verdiği bu seanslarının online ortamda ki işleyişi oldukça sağlıklı bir şekilde gelişmiş ve Özkan Yiğit bu seansları ile adından sıkça söz ettirmiştir. dendiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olmaktadır. Nişantaşı semtinde kurucusu olduğu danışmanlık merkezinde meslek çalışmalarına ve danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir. Yaptığı uzmanlıklar ve edindiği tecrübeleri ile kendini geliştirmiş, hala geliştirmeye devam eden Özkan Yiğit panik atak, çift terapisi, kişiye özel terapi seansları gibi birçok psikolojik destek programı ile çalışmaktadır.
 
Üst Alt