İstanbul Mıcır Fiyatları Sitesi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan İstanbul Mıcır Fiyatları Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 176 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İstanbul Mıcır Fiyatları Sitesi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
428
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Saha içi ve saha dışı hafriyat işlerinde kullanılacak malzemeleri temin eden, mıcır, mekanik, stabilize, duvar taşı, şap kumu, doğalgaz kumu, kaba kum, Meriç kumu gibi hafriyat malzemelerinin satışını gerçekleştiren Ay Madencilik, online satış ve iletişim platformu olan üzerinden müşterilerine kaliteli hizmet sağlamaktadır. , kum fiyatları ve hakkında bilgi almak, ürün temin etmek ve firma ile iletişime geçmek için online platform üzerinden işlem sağlayabilirsiniz. 15 yılı aşkın süredir sektördeki tecrübesi ve başarılı hizmet kalitesi ile müşterilerinin çözüm arayışlarına cevap veren firma yeterli donanıma sahip uygun araç ve ekipman ile işlem sağlamaktadır.

Hafriyat malzemesi çeşitlerinden biri olan taş tozu genellikle yeraltı kablo izolasyonunda, asfalt altı karışımlarda, parke taşı yapımında, bordür taşı yapımında ve zemin iyileştirmelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. için bilgi alma konusunda başvurabileceğiniz firmalardan biri olan Ay Madencilik, hafriyat ve hafriyat malzemeleri konusunda müşterilerine tam hizmet sağlamaktadır. Ekipman ve araç sayısı bakımından yeterliliği sayesinde müşterilerine en iyi kalitede hizmeti sağlamayı amaçlayan firma, temin ettiği ve satışını gerçekleştirdiği ürünlerinde kalite standardını ön planda tutmaktadır. Bunların yanı sıra iş güvenliğine de çok önem gösteren firma hem çalışanları hem de müşterileri için gerekli olan çözüm ve çalışma ortamını sağlayabilmekte bu sayede sektördeki ilerlemesini sürdürmektedir.
 
Üst Alt