İş Fikirleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan İş Fikirleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 150 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İş Fikirleri
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Pandemi süreci birçok alanda insanları etkilediği gibi ekonomik anlamda da etkiledi. Özellikle ülke olarak ekonomik sıkıntılar geçirdiğimiz bu süreçte insanlar yeni ek iş fikirlerine ihtiyaç duymaktadır. Normal mesainiz haricinde size sunacağımız ek sayesinde sizlerde eksta olarak gelir elde edebileceksiniz.

2020 Ek İş Fikirleri
2020 ek iş fikirleri listemizde size sunacağımız ilk iş fikri içerik yazarlığıdır. Klavye hızı iyi olan ve yazmayı seven kişiler için içerik yazarlığı tavsiye edebileceğimiz bir iştir. Günde 4 saat çalışarak ayda en az 1000 TL gibi bir ek gelir elde etmeniz mümkün olacaktır. Bunun haricinde evde paketleme işi veren firmalar ile anlaşma sağlayıp sizlerde evinizde birkaç saat çalışarak gelir elde etme şansına sahip olabileceksiniz. İçerik yazarlığı gibi bilgi gerektirmeyen bu işten daha az kazanç sağlayacak olsanızda eliniz hızlandıktan sonra yüksek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Son olarak ek iş fikirleri olarak web tasarım işini sizlere önerebiliriz. Bunun için bu işte iyi olmanız gerekmektedir ve ek gelir olarak en fazla kazanç sağlayacağınız mesleklerden birisidir. Öncesinde web tasarım eğitimlerini alıp, kurumsal veya kişiler ile anlaşmalar sağlayarak iş alabilirsiniz.
 
Üst Alt