İQos

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan İQos başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 274 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İQos
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye

İtibar:

Yeni nesil bir elektronik sigara olan son derece şık ve sadece bir görünüme sahiptir. Bununla birlikte diğer elektronik sigaralara göre çok daha hoş bir tasarıma sahiptir. Bu sayede kullanımda herhangi bir kaba görünüm oluşturmaz. Yeni nesil bir elektronik sigara olduğu için gerek kullanım kolaylığı gerekse de şık tasarımı ile farklılık sunar. Bu elektronik sigara için tütün çubukları kullanılır. Tütün çubukları yaklaşık olarak 3 santim boyutundadır ve hepsi birbirinden farklı aromalar içermektedir. Bu aromalar özel olarak üretilmişlerdir. Hoş bir koku ve tat bırakırlar. Elektronik sigara için kullanılan tütün çubuklarına adı verilir.

Özel olarak üretilen bu tütün çubuklarını elektronik sigara yakmadan doğrudan buhar haline getirir. Yaklaşık 350 derece sıcaklığa kadar ulaşabilmesi sayesinde doğrudan buharlaşma sağlar. Özel bir tasarımla üretilmiş olan bu elektronik sigarlar kullanıcılarına şıklık sağlarken kötü bir kokuda oluşturmaz. Bu sayede hem rahatsızlık vermez hem de şık ve kaba olmayan bir görsel sunar. Elektronik sigarada yeni bir çağ olan bu elektronik sigaralar kalite sağlar.

Üst Alt