Iphone Kilidi Açma Ne Kadar Sürer?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Iphone Kilidi Açma Ne Kadar Sürer? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 333 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Iphone Kilidi Açma Ne Kadar Sürer?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Telefonunuz kitlenmişse, kullandığınız operatörün müşteri temsilcisiyle görüşüp icloud kilidini açmasını isteyebilirsiniz. Ancak icloud kilidi açma işlemi, talebinizi takip eden 7 günlük sürede olabilecektir.

Kullandığınız operatör ma işlemini gerçekleştirdiğini onaylarsa, ilk yapacağınız işlem, sürekli kullandığınızdan farklı bir operatöre ait olan SIM kartı takarak ayarlama işlemini yapmanızdır. Böylelikle farklı bir operatörle kullanmak için ıphone kilidini açmış olursunuz.

Ancak diyelim ki farklı bir SIM kartınız yok. Bu durumda iphone ma işlemi için, iphone yedekleme ve takip eden aşamada silme işlemini yapmanız gerekir. Takip eden aşamada ayarlama yardımcısını tamamlayarak icloud yedeklemesini geri yükleyiniz.

Etkinleştirme kilidi açılamıyorsa ve apple kilit açmada halen sorunlarla karşılaşıyorsanız; iTunes’da SIM kartın desteklenmediğine dair bir mesaj varsa aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

Yalnızca desteklenen iletişim operatörleriyle uyumlu olan SIM kartları açmak için kullanılmalıdır.

açma işlemlerine devam etmek için, iPhone beraberinde verilen SIM kartı kullanın ve desteklenen operatör mağazasını ziyaret edin.

Iphone geri yükleyin ve apple kilit açma işleminin uygulanmış olduğunu operatörünüze telefon ederek onaylatın.
 
Üst Alt