IoT Teknolojisi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde kafka tarafından oluşturulan IoT Teknolojisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 318 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı IoT Teknolojisi
Konbuyu başlatan kafka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kafka

kafka

Üye
Katılım
2 Haz 2020
Mesajlar
22
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
32
Konum
Adana

İtibar:

2020 Dünyasında teknoloji IOT Stratejileri Nesnelerin Endüstriyel İnterneti olarak (Iot) yeniden tanımlıyor. IoT Teknolojisi üretim ve dağıtım süreci boyunca verimlilik ,iyileştirme fırsatları sağlamayı amaçlıyor. Bu süreçte her zaman olduğu gibi, Kazananlar ve kaybedenler olacak. Endüstri 4 ile gerçekleşen dönüşümsel değişikliklerden yararlanarak bir sıfır öne geçin.

IOT dönüşüm stratejisi ile geleceğe hazır olduğunuzu rakiplerinize kanıtlayın. Bu önemli ve zamanlı dönüşümün düşüncesel liderlik, teknik sunumlar ile gerçek dünyanın yenilikçi çalışma sürecine katılın. Bu stratejiler ile şirketinizi ileri seviyeye taşıyabilir yeni kar marjları elde edebilirsiniz. Yenilikçi teknolojiye ayak uydurması gereken sanayi şirketlerinin büyük bir çoğunluğu IOT alt yapısını zeminini hazırlamaya başladılar bile. Sizde bu teknolojiden geri kalmamak için İOT uygulamalarını takip edip kendi zemininizi oluşturabilirsiniz.

 
Üst Alt