İngilizce Çeviri Hizmeti | Anahtar Teslim Çeviri Hizmeti

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde gfo95 tarafından oluşturulan İngilizce Çeviri Hizmeti | Anahtar Teslim Çeviri Hizmeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 224 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İngilizce Çeviri Hizmeti | Anahtar Teslim Çeviri Hizmeti
Konbuyu başlatan gfo95
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan xvrong

gfo95

Üye
Katılım
28 Şub 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
26
Konum
İstanbul, Türkiye
İsim
Gökhan Furkan ÖZKAYA
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hali
vtEvVy
Memleket
36 KARS
Takım
Fenerbahçe
Burç
Başak
Meslek
Çevirmen

İtibar:

Site Adı
İngilizce Çeviri Hizmeti | Anahtar Teslim Çeviri Hizmeti
Site Adresi
https://www.ingilizcecevirihizmeti.com/
Açıldığı Tarih
10 Şub 2021
İngilizce Çeviri Hizmeti

İnternette, ilan platformlarından iş alan ve çevrimiçi olarak serbest çeviri hizmeti sunan, İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunu beş çevirmen arkadaş olarak toplandık ve çeviri hizmeti verebileceğimiz, kendimize ait bir platform kurduk.

"Anahtar Teslim" Çeviri Hizmeti

Web sitemizi kurarken öncelikli hedefimiz her zaman kaliteydi. Misyonumuz; "anahtar teslim" çeviridir. Nedir bu anahtar teslim çeviri? Müşterilerimizden gelen çeviri talebinden sonra, gerekli işlemi hızlı bir şekilde tamamlıyor, gerekli redaksiyon ve yerelleştirme hizmetini de çeviri sonrası ücretsiz olarak sunup; kaliteli, hızlı, uygun fiyatlı, hatasız ve kusursuz olarak teslim ediyoruz.

Neden böyle bir platform kurma ihtiyacı duyduk?

İnternette bulunan ücretsiz ilan verme platformlarında hizmet veren çevirmenler, tabii ki hepsi için konuşmamakla beraber, kaliteli bir iş yapamayabiliyor. Özellikle bu alanda çok fazla şikayet aldık. Müşterilerimizin çoğu bu tarz şikayetlerini dile getirdi, hatta bazıları çevrilmiş içeriğin tekrar çevrilmesi veya kontrol edilmesi için bize gönderdi. Bu eksikliği fark eden biz ise bu alanda halihazırda hizmet verdiğimiz için kendimize ait bir platform kurmaya karar verdik

Hizmetleriniz neleri kapsar?

İngilizce ve Türkçe dillerinde çeviri hizmeti veren web sitemiz; yerelleştirme, redaksiyon, canlı çeviri, video çevirisi, teknik çeviri (mühendislik, bilişim, hukuki, sağlık vb.) gibi tüm içeriklerinizin çevrisini yapmakta.
 

xvrong

Üye
Katılım
4 Mar 2021
Mesajlar
26
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Yaş
20
Konum
kahramanmaraş bağcılar
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

güzel site
 
Üst Alt