İngiliz bulldog özellikleri Muratgungork9.com içerisinde

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan İngiliz bulldog özellikleri Muratgungork9.com içerisinde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 44 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İngiliz bulldog özellikleri Muratgungork9.com içerisinde
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye

İtibar:

Site Adı
Site Adresi
https://muratgungork9.com/
Açıldığı Tarih
26 Şub 2022

sürecini başarılı bir şekilde sonlanmasının ardından eğer talep edilirse bu köpeklere ileri itaat eğitimi gibi daha ileri seviyede bir eğitim sunulur. Ayrıca koruma eğitimi gibi farklı eğitimler de köpeklere uygulanan eğitim modellerinden birisidir. Bu eğitimler köpeklere ileriki dönemlerde uygulanabileceği için sizler de köpeğiniz için bir eğitim almadan önce mutlaka bizimle irtibat kurarak bilgi almaya başlayabilirsiniz. İngiliz bulldog özellikleri ile alakalı olarak soru sormak ve bilgi edinmek için eğitmenlerimiz her zaman sorularınıza cevap bulmak adına yanınızdadır. Muratgungork9.com internet adresimize hemen giriş yaparak eğitim süreci ile alakalı bilgileri öğrenebilirsiniz. Sahibi ile köpek arasındaki bağın arttırılması ve daha fazla itaat eden ve sizi dinleyen bir köpek için mutlaka erken yaşlarda eğitim şarttır.

Üst Alt