İndirim Kodu Nasıl Alınır?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan İndirim Kodu Nasıl Alınır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 168 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İndirim Kodu Nasıl Alınır?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

alımından sonra da temininden sonra da gerçekleştirilen alışverişler büyük indirimler içermektedir. İndirim oranları bazı dönemlerde %5 bazı dönemlerde ise %50 bile olabilmektedir. Burada kodun içerisinde tanımlanmış olan miktar önem arz etmektedir. Alışverişler sırasında uygun fiyatları garanti eden indirim kodu alımı ise zannedildiği gibi zor bir işlem değildir. Kodlar kimi zaman sitelere ilk üyeliklerde, doğum günlerinde otomatik olarak tanımlanmaktadır. Tatilbudur kupon teminleri için ise kampanya dönemlerinde belirlenmiş miktarlarda alışveriş yapılması yeterli olacaktır.


İndirim Kod Avantajları​

Alışverişler esnasında indirim kuponu kullanmanın en büyük avantajı kendini ödemeler esnasında göstermektedir. Çünkü kuponlar sayesinde sepette bulunan ürünler üzerinden indirim yapılmaktadır. Ancak Koton kupon kullanımında ödeme esnasında indirim kodunun bu alana özel olarak hazırlanmış olan bölüme tanımlanması gerekmektedir. kullanımlarında da aynı durum geçerlidir. İndirim kodlarının veyahut kuponların ilgili bölümlere girilmesinden sonra sepet fiyatları kodlarda geçerli olan miktar kadar düşecektir. Tabi bu işlemin gerçekleşmesi için kodların geçerli olması lazımdır.
 
Üst Alt