İç Mimar

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde graphicdzyn tarafından oluşturulan İç Mimar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 218 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı İç Mimar
Konbuyu başlatan graphicdzyn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan graphicdzyn
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
31
Tepkime puanı
2
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya

İtibar:

Evinizi ya da ofisinizi sizin istekleriniz doğrultusunda dekore edecek kişiye iç mimar denir. İç mimarlık mesleği geçmişten günümüze gelen oldukça önemli bir meslektir. Değiştirmek ya da tadilat yaptırmak istediğiniz alanı seçip, istediğiniz değişiklikleri çalışacağınız mimara ilettiğiniz de ortaya harika bir iş çıkacağından şüpheniz olmasın. Mimarın dekorasyon konusunda fikirlerini almak önemlidir. Çünkü bir eviniz için en iyi fikri sunar. Diyelim ki küçük bir odanızı dekore ettirmek istiyorsunuz. İşte mimar, odanızın en verimli nasıl kullanılacağını, ışığı nereden alırsa odanın daha geniş görüneceğini hesap eder, minimum yerden maksimum şekilde yararlanmanızı sağlar.

Bu yüzden dekorasyon konusunda bir mimar ile çalışmanız oldukça verim sağlayacaktır. Ölmez Dekorasyon& İç Mimarlık olmezdekorasyon.com.tr sizler için İzmir’ de sektörde en kalite hizmeti vermeye devam etmektedir.
 
Üst Alt