Hosting Hizmeti

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Hosting Hizmeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 202 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Hosting Hizmeti
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

hizmeti web bilgilerinin depolanması ve saklanması hizmetine verilen bir isimdir.

sistemi uygulama veya web sitesi sahipleri tarafından bu uygulama veya sitenin olağan akışını sağlamak için gerekli olan veri ve dosyaların sunucu eşliğinde saklamak için sanal sunucu kiralama işlemidir. Kiralanan bu sanal sunucularda uygulama veya sitenizin düzgün çalışmasını sağlayan dosyalar güvende olurlar.Bu hizmet gelişen teknoloji ile sunucuların daha fazla saklama alanı sağlamasına olanak sağlar. Bu sayede bu sunucular daha fazla kullanıcıya hizmet verme olanağına sahip olmuşlardır.

birden fazla site barındırabilir. yapısı çok paylaşımlı bir yapıdır. Bu sayede aynı web dosyaları birden fazla kere satılabilir.

Eğer ucuz hosting hizmeti veren bir site arayışı içerisinde iseniz, bu arayışınızı kısa araştırmalar sonucu forum sitelerine ulaşılabilir. Ulaşılan bu forum sitelerinde diğer kullanıcıların yorumları ışığında iyi sonuçlarla karşılaşılabilir. Bu sayede maddi açıdan kara geçebilir, daha iyi sonuçlar alınabilir.
 
Üst Alt